Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tapasztaltál a környezeted...

Mit tapasztaltál a környezetedben? Az oltott, vagy az oltatlan ismerőseidet viselte meg jobban a Covid?

Figyelt kérdés
Itt is sokan írják hogy az oltott ismerőseiket jobban ledönti és mivel én is ezt tapasztalom az ismerősi körömben, így gondoltam indítok egy szavazást hogy mi jön ki.
2022. febr. 9. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Oltott ismerőseimet viselte meg jobban a vírus
Oltatlan ismerőseimet viselte meg jobban a vírus
50 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
Mivel alig van oltatlan ismerősöm, csak azt tudom mondani, hogy az oltás úgy néz ki nem ér semmit, mert 3 oltással is kidönti őket az omicron, ami amúgy alapból csak egy nátha szint.
2022. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Én oltatlanul kaptam el, nem döntött ki nagyon, az első 3 nap volt ami kicsit rosszabb volt; és van pár ismerősöm, akik oltottan kapták el de őket sem viselte meg nagyon. Szerencsére nincs olyan ismerősöm akiknek komolyabb baja lett volna tőle - se oltott, se oltatlan.
2022. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Laylah ***** válasza:
70%
Két főnököm minden oltást beadatott magának, majd amikor elkapták a vírust, az egyikük másfél, a másikuk 2-3 hétig szenvedett tőle. Rajtam úgy ment át, hogy ha nem ment volna el a szaglásom 3 hónapra, észre sem veszem.
2022. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
23%
Az oltásellenesek szeretnék ha úgy lenne...
2022. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%
Az én környezetemben nem nagyon tudok senkiről, aki nincs beoltva. Van, akit megviselt, van aki csak onnan tudta, hogy elkapta, hogy a biztonság kedvéért csináltatott tesztet, mielőtt ment volna egy idős rokonához.
2022. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
73%

Az én környezetemben az oltottakat. Sajnos volt, aki meg is halt, hiába volt 2x oltása (időben kapott, és nem 4 hónapon túli). Mások meg általában minimum 3 napra, de többen 1 hétre kidőltek.


Én oltatlan vagyok, meg még ismerek jó pár oltatlant, szerencsére semmi bajunk. Ha meg is volt a vírus, akkor nem vettük észre valószínűleg. Egyik kollegám mondjuk összeszedte oltatlanként nemrég, egy influenzaszerű dolgot élt át.

2022. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
75%
Nagyszüleim oltatlanok voltak,igaz ők el is hunytak egymás uztán kb 1 hét leforgása alatt. Mi oltottak vagyunk azóta de eddig szerencsére semmi gond nincs.
2022. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
97%
Akikkel beszéltem azokat ugyanannyira, mi most kaptuk el oltatlanként, néha picit köhögünk, de ha nincs ez a jaj egy köhintéssel sem mehet a gyerek oviba akkor fel sem merült volna bennünk, hogy elkaptuk, így viszont muszáj volt tesztelniük és jól meg is lepődtünk az eredményen
2022. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
70%
Kevés oltatlan ismerősöm van szerencsére. Aki van, ők egy 40 körüli házaspár, mind a ketten kórházba kerültek.
2022. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon kevés ismerősöm kapta el eddig, nem viselte meg őket, mindenki 2-3x oltott. Enyhe nátha szerű tüneteik voltak. Volt, aki észre se vette volna, ha nem tesztel.

Távolabbi ismerősök, családtagok munkatársai között voltak súlyosabb esetek, halálesetek is. Egyikük se volt beoltva, ráadásul volt alapbetegségük is.

2022. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!