Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is kapott antibiotikumot...

Más is kapott antibiotikumot covid fertőzésnél, a szövődmények megelőzésére?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 dobozzal. Asi sandozt és Azibiotot beszedtem. Még utána is írt egy harmadik fajtát a háziorvos, de az már bontatlan maradt. Akkorra lett elegem a tablettákból.


Szedtünk Tamiflut, Asi sandozt, Azibiotot, 2 fajta izomlazítót mert megszakadt a köhögéstől az oldalsó hasizmom, B komplexet, C vitamint, D vitamint, vasat.


2020 decemberben voltunk covidosak a férjemmel,akkor még n volt speckó gyógyszer,mint pl a favipiravir.

2022. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem mit, és milyen indoklással, de kaptam antibiotikumot. A betegség 8-10. napján írta fel az orvos, utána derült ki, hogy tüdőgyulladásom van.
2022. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó és mit éreztél? Hogy derült ki hogy tüdőgyulladásod van?
2022. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én semmilyen gyógyszert nem szedtem.
2022. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azi Sandozt kaptam 2 dobozzal, tehát 1 heti adagot omicronra 2 hónapja felülfertőződést megelőzendő.


Nem bánom, mert egy jó erős megfázásjellegű volt maga a betegség és tapasztalataim szerint nálam ezek mindig felülfertőződnek. Így meg a bogyóval megúsztam 1-1,5 hét alatt.

2022. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!