Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt tüdőgyulladása...

Akinek volt tüdőgyulladása mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
1 hete vagyok kovidos, bár első pcr teszt a tünet első napján negatív volt. Orvos elfogadta később sem kértek ismétlést, de mai napon egyértelmű pozitív a nyálteszt. Hívtam is asszisztensnek elmondtam,hogy lényegében már hőemelkedés sincs, csak a köhögés, gyenge se vagyok nem is voltam egyáltalán. Egyedül amin pánikolok, hogy hébe-hóba apró tűszurkálásszerű szurkálást érzek mellkasomban. Az elmúlt, de most szegycsont körül érzek enyhe nyomást. Asszisztens mondta,ha jelentkezik légszomj akkor lehet hívni a mentőt bevisznek és röntgenen megnézik a tüdőmet. Nem érzek ilyesmit, de azért csak meg vagyok ijedve. Túlságosan ráparázok.

2022. ápr. 26. 15:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

ne tesztelj, én soha életemben nemteszteltem.

MI az h nem mehetsz? Megtagadják az elltást jelents fel őket

2022. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%
Úgy jutottam röntgenre, hogy a körzeti orvosom beküldött a vérképem alapján sürgősségire kiszáradás miatt, infúzióra mentem, azután ott derült ki, hogy pozitív a tesztem, akkor csináltak mindenféle vizsgálatot, röntgent is. Eredetileg reflux miatt mentem háziorvoshoz.
2022. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, ma vagyok 12.napja covidos. Köszi megvagyok. Még vannak tüneteim. Én is félek a tűdőgyulladastól, pánikbeteg is vagyok. Te hogy vagy kérdező? Hányadik napon jársz?
2022. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

12-es durva hogy reflux miatt mentél és ilyen rossz meglepi lett belőle. Amúgy hallottam már arról is hogy refluxosoknàl a visszaàramló sav a tüdőbe is bejuthat és okozhat tüdőgyulladást.


4-es

Én 8. napot taposom, jól vagyok. Nekem nincs már semmi bajom csak a köhögés, ami nappal alig van, inkább este ingerel, meg minimális taknyolàs. Kis pici szurkàlàst éreztem ma is mellkas meg lapocka körül, de csak pár pillanatra és csak párszor.

Hétfőn ha nem vizsgál meg a doki akkor beutalót fogok kérni röntgenre. Akkor már a fertőződés továbbadása is minimalizàlòdik. Pláne hogy már tünet is alig van.

2022. ápr. 27. 20:02
 15/32 A kérdező kommentje:
4-es neked milyen tüneteid vannak? Vmilyen szinten én is pánikolós vagyok de ma hogy szedtem a rubophent vhogy lenyugodtam.
2022. ápr. 27. 20:04
 16/32 anonim ***** válasza:
Nekem is van még néha köhögés, de nem vészes, gyengeség, és ami legjobban zavar, az íz vesztés. Semmi ízt nem érzek, így étvágyam sincs. Agyalok ezen a tűdőgyulladason, de úgy tudom, az omikron nem nagyon megy a tűdőre.
2022. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nekem az asszisztens mondta hogy ez az omikron már nem olyan súlyos lefolyàsú mint az előző években. Sajnálom hogy nem érzel ìzeket szörnyű lehet. Nekem most jött vissza kicsit az étvágyam.
2022. ápr. 27. 22:29
 18/32 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban vagy! 🌷
2022. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Neked is volt a gyengeség miatt izzadás? Nem lehet így tűdőgyulladást kapni?
2022. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Kb két este izzadtam le. De a tüdőgyulladás ha van szerintem nem attól alakul ki.
2022. ápr. 28. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!