Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt tüdőgyulladása...

Akinek volt tüdőgyulladása mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
1 hete vagyok kovidos, bár első pcr teszt a tünet első napján negatív volt. Orvos elfogadta később sem kértek ismétlést, de mai napon egyértelmű pozitív a nyálteszt. Hívtam is asszisztensnek elmondtam,hogy lényegében már hőemelkedés sincs, csak a köhögés, gyenge se vagyok nem is voltam egyáltalán. Egyedül amin pánikolok, hogy hébe-hóba apró tűszurkálásszerű szurkálást érzek mellkasomban. Az elmúlt, de most szegycsont körül érzek enyhe nyomást. Asszisztens mondta,ha jelentkezik légszomj akkor lehet hívni a mentőt bevisznek és röntgenen megnézik a tüdőmet. Nem érzek ilyesmit, de azért csak meg vagyok ijedve. Túlságosan ráparázok.

2022. ápr. 26. 15:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ezek jók amit írtál. Nekem sokat segített még a probiotikum, normaflore, kefir, joghurt, activia. Actimel is jó nagyon. Banán.
2022. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
A banánt minden nap eszek. Meg szedem én is a probiotikumot. Még jó hogy nem rohanok mindig wcre. Csak egyszer egy nap. Jól esik a sós krumpli most. De már jó dolog hogy kezdek kívánni ételeket, alig várom hogy főzzek chilis babot, lasagnet, bolognait 😃
2022. ápr. 30. 13:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!