Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt tüdőgyulladása...

Akinek volt tüdőgyulladása mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
1 hete vagyok kovidos, bár első pcr teszt a tünet első napján negatív volt. Orvos elfogadta később sem kértek ismétlést, de mai napon egyértelmű pozitív a nyálteszt. Hívtam is asszisztensnek elmondtam,hogy lényegében már hőemelkedés sincs, csak a köhögés, gyenge se vagyok nem is voltam egyáltalán. Egyedül amin pánikolok, hogy hébe-hóba apró tűszurkálásszerű szurkálást érzek mellkasomban. Az elmúlt, de most szegycsont körül érzek enyhe nyomást. Asszisztens mondta,ha jelentkezik légszomj akkor lehet hívni a mentőt bevisznek és röntgenen megnézik a tüdőmet. Nem érzek ilyesmit, de azért csak meg vagyok ijedve. Túlságosan ráparázok.

2022. ápr. 26. 15:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megnyugodtam. Nagyon pánikos vagyok már :((
2022. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Ne is mondd, minden nap halàli kedvvel kelek fel. Minden nap vànszorogva telik. Ma még az orvos se rendel, a hétvégét túl kell élni, hétfőn bemegyek a dokihoz hallgassa meg a mellkasom, de a röntgen fog csak megnyugtatni. Tegnaptól belépett egy Új tünet a hasmars, olyan gyenge volt a gyomrom. Ma talán picit jobb. Este párom tompàn érzett szagokat, ízeket.

Te hogy vagy?

2022. ápr. 29. 08:14
 23/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi, hát én úgy a 14.napon is gyenge vagyok. Hasmenésem nekem is volt, van is még. A hétvégéket nagyon utálom, mert orvos nincs, és nem vagyok nyugodtan picit sem. Ma elmentem a háziorvoshoz, meg hallgatta a tűdőm, annyit mondott teljesen tiszta. De mégis nyugtalan vagyok, olyan fura a torkom, a mellkasom.

2022. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Téged legalább megvizsgáltak ma :) nyugi, nincs baj. Csak hallotta volna, ha van lerakódás , gyulladás a tüdőn. Inhalálj, kamilla teával, meg illóolajjal ha van. Légzésgyakorlatot is be lehet iktatni, friss levegőn mély belégzés, lassú kilégzés ez segíti a tüdő regenerációját, ellenálló képességének fokozását. Ezek biztos úgy hatnak ha az ember kúraszerűen végzi, nem csak egy-kétszer, de talán egy kis megnyugvást is ad,hogy teszek valamit a gyógyulás érdekében
2022. ápr. 29. 15:03
 25/32 anonim ***** válasza:
Köszi a jótanácsokat. Már te is jobban vagy ma?
2022. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hát én már szinte nem is köhögök. Délelőtt gyengeség jött rám. Étvágy nulla. Délután kis érzet hogy van mellkasom. Néha picit nyom, nem fáj csak olyan halvány tompa érzet. Van hogy ezen kattogok. De ha ugyanolyan lesz a hétvége mint ma akkor csak nem lesz baj. Most kicsit lett étvágyam is így estére.
2022. ápr. 29. 20:07
 27/32 anonim ***** válasza:
Szerintem te is kifelé jösz már akkor belőle. A 91.éves apukám is jól van, már negatív a tesztje.
2022. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nálam este megint hasmenés volt. Meg ahogy fordultam jobb oldalamra egy tenyérnyi helyen érzek vmit a hátamon. 😕 Be vagyok tojva attól hogy vmi van a tüdőmmel. De nincs légszomj.

Te hogy vagy?

2022. ápr. 30. 07:38
 29/32 anonim ***** válasza:
Ne félj, nekem is szokott fájni hátam, meg mintha éreznék ott valamit. Már az agyunk is játszik velünk. Nekem hasmenés sokáig tartott, 10.nap. Még most sem az igazi. Néha apró köhécselés is van. Ez a 15.napom.
2022. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nekem 11. nap. Enyhe hasmars elejétől van de most rosszabb. Az a baj hogy nincs miből fogynom, vékony alkatú vagyok. Most sós vìzbe főzök krumplit hogy vmit egyek. Meg iszok fekete teàt, hátha kicsit megfogja a hasam.
2022. ápr. 30. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!