Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet belole bajom ha picit...

Lehet belole bajom ha picit megfazva oltatok?

Figyelt kérdés

Orrfolyas, tusszentes, reggeli torokkaparas van, neha fejfajas, laz nincs!

Elso oltasom lenne, es sajnos muszaj, mert idore van megszabva mikor kell. Pfizert kapnek

16/L



#Pfizee
2022. máj. 2. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az esetleges mellékhatások talán kellemetlenebbek lehetnek.

De amikor mész oltásra az orvos, vagy valaki előtte úgyis rákérdez, akkor mond el neki ugyanezt, ő tuti mond.

2022. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Már alapból az oltástól is lehet bajod, de amúgy meg nem sok orvos szokott ide írogatni.
2022. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem halaszthatom el az oltast semmikepp, igy nem tudom elmondjam e neki hohy picit megfaztam
2022. máj. 2. 13:13
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

3


Mindenképp mondd el, amúgy szinte biztos hogy megkaphatod, én fülgyulladással megkaptam amire szedtem antibiotikumos cseppet is.


Ez már fél éve volt, azóta nem nőtt ki a harmadik kezem, vagy hasonló... :D

2022. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kíváncsi természetem van. Miért ennyire halaszthatatlan az az oltás, elárulod? Privátban is jó, de esküszöm érdekel.
2022. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is megfázva oltattam és semmi baj nem lett belőle! Csak ha lázas vagy akkor nem adják be az oltást, egy láz nélküli megfázás esetén beadják!
2022. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Én is náthásan oltattam és semmi baj nem lett belőle, de lázas igaz ne légy, az fontos, illetve persze jelezheted amikor oltanak, de engem is beoltottak.
2022. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha magadba döfeted azt a vackot, akkor neked már úgyis mindegy! Ne aggódj a megfázás miatt.
2022. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk számomra érthetetlen: senki nem gondolkozik el azon, hogy tök mindegy milyen állapotban vagy, akkor is beoltanak mindenképpen? Tényleg nem szólal meg a piros vészvillogó?
2022. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

A tüsszögést nem lehet eltitkolni, mert ha jön az inger, akkor bumm. Amúgy ha politikai oldalról nézzük, akkor tény, hogy májussal bőven beleértünk abba az időszakba, hogy elrajtolt a tavaszi-nyári szezon, most nem annyira élet-halál az oltás. Gondolom szeptember végétől-október elejétől tér majd vissza.(akkorra lemegy a teljes nyári-kora őszi rendezvénysorozat összes tagja, és beindul a szürke, esős, majd havasesős, majd havas, szóval a hideg időszak...)


Ha muszáj, akkor nincs mit tenni, de ha egyet is tüsszentesz az oltóember előtt, szerintem nem fog beoltani.

2022. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!