Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhatja ezt az erős...

Mi okozhatja ezt az erős vizes hasmenést?

Figyelt kérdés

Először is, amit fontosnak tartok közölni, hogy IBS-em van és Paleo diétát tartok.

(nem eszek cukrot, tojást, tejet, lisztet. Tudom, hogy ez nem teljesen paleo...)

Régebben, mikor elkezdődött az egész IBS (vagy emésztési zavar, ki tudja) sokat fájt a hasam főleg székelésnél, és sokat volt hasmenésem.

Ez a diéta miatt teljesen elmúlt. Csak akkor szokott előjönni, ha nagyon stresszes és kimerült vagyok, vagy ha valami olyat eszek, amit nem kellett volna.

Most már 5 napja vízszerű híg székletem van, de kb csak napi 1-2x... Kb 10 napja gyengének érzem magam és mostanában inkább főtt krumplit meg reszelt almát eszem csak (meg hidrolizált kollagént is, hogy ne fogyjak izomból).

Vannak nálam lassabb lefolyású megbetegedések de mindig csak úgy, hogy fáradt vagyok és kedvtelen, kicsit folyik az orrom. Nem voltam lázas már évek óta.

A múlt héten volt egy nagyon stresszes napom, mikor egésznap gyalogolnom kellett egy nagy táskával és csak késő délután ettem valami rendeset (egy nagy adag gyrost, amit majdnem ki is hánytam).

Lehet, hogy ez indította meg a hasmenést igazán? Mert előtte felváltva volt és nem volt.

PLUSZ

A barátnőm is lázas volt kb 10 napja és neki is hasmenése volt egy kis ideig a múlt héten.

Szerintetek ez a vírus lehet, ami ráhúzódott az IBS-re?

Vagy inkább a stressz okoz ilyeneket?

Köszi a normális válaszokat előre is és bocsi, ha kicsit kaotikus lett.



2022. jún. 25. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ujra fellangolt.
2022. jún. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Biztosan te is elkaptad a vírust, most sok embernek van hasmenése, hányinger, lehet fejfájás, hőemelkedés is. Általában egy hét alatt lezajlik.
2022. jún. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A stressz, a hirtelen gyros, meg egy lehetséges vírus kombója miatt simán lehet.
2022. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
tart még neked ez a vizes hasmenes?
2022. júl. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, már elmúlt. Valószínűleg vírusos volt
2022. júl. 6. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Akkor szerencséd volt.
2022. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meddig tartott?
2022. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb 10 napig
2022. júl. 7. 01:58
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is lassan már 10 napja tart. Milyen gyógyszereket szedtél?
2022. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!