Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A beoltottak megváltoztak?

A beoltottak megváltoztak?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem konteózni szeretnék, csupán kiváncsi vagyok mások véleményére is. Én, de rajtam kívül több barátom is (köztük sok az oltott) azt vettük észre, hogy a beoltottak többsége megváltozott mentálisan. Ez alatt azt értem, hogy agresszívek lettek (verbálisan), türelmetlenek, feledékenyek, lekezelőek, és valahogy furák. Oltott barátaim tapasztalják ezeket magukon. Sokan depressziósak lettek, és nem tudják mitől. Ha csak az oltatlanok "vádolnák" az oltottakat ilyesmikkel, simán konteónak hinném, de hogy az oltottak maguk mondják ezeket, azt furának tartom. Ti tapasztaltatok hasonlókat magatokon, vagy az ismerőseiteken?
2022. júl. 11. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#10

Magyarul a lovaknak szánt féregirtó rendben van, de az embereknek szánt oltás már nem? Vicces

2022. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A sok hülye ember beoltatta magát. Ha betegek lesznek tőle akkor úgy kell nekik!

A rokonom 2 oltást kapott. Utána elkapta a vírust, kórházba került tüdő gyulladással és MEGHALT.

Ennyit ért az oltás

ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk hülyék, de köszönjük...tudatlanok inkább.

Bár én nagyon nem akartam az oltást, de sürgősen csináltatnom kellett a fogamat, kártya nélkül nem engedtek be a rendelésre. De ja, pokolian megbántam, pedig csak egy oltást kaptam, rohadt volna ki inkább az egész fogsorom.

Tudod mit, utolsó, tényleg hülye voltam.

ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!