Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mostani vírusvariáns (omikron?...

Mostani vírusvariáns (omikron?) okozta szaglásvesztés mennyi idő után jön helyre?

Figyelt kérdés
Azt hittem a mostani vírus már nem okoz ilyet, de se ízeket se szagokat nem érzek. Másnak mennyi idő alatt múlt el ez a tünet most?

2022. júl. 18. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

1.Biztos covidos vagy?igazoltan?

2.Nekem is kapta el ismerősöm és semmi ilyen problémája nincs.

2022. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, lettem tesztelve.
2022. júl. 18. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyéni kinek mikor múlik el a szaglásvesztés mint előtte is volt.

Lehet 1-2 hét de lehet 1-2 hónap is.

2022. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
A pár nap és a soha között bármi lehet.
2022. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tök mindegy, hogy gyengült a vírus, ugyanazt okozhatja mint régen?
2022. júl. 18. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, okozhatja. Független egyelőre a variánstól, oltástól, mindentől. Nekem szaglás és ízlés is elment az 5. nap végén. Kb. 8 nap volt nálam. Páromnak csak a szaglás, neki is kb annyi.
2022. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt ősszel voltam beteg, habár akkor elvileg negatívat teszteltem, de csak gyorstesztet csináltam, és ugyanazok voltak a tüneteim, mint most, igazoltan pozitív fertőzöttként... Akkor kb. 2 hét után lassan, fokozatosan kezdtem el újra érezni szagokat, most meglepődtem, mert csak 2 napja tűnt fel, hogy (1 hét betegség után) nem érzek szagokat, de ma már kismértékben visszatért a szaglásom.
2022. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Tuti nem omikron van, néha belengettek híreket brutális szupermutáns lopakodó nindzsavariánsról, csak mindenki baszott rá.
2022. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban ment el (újra) teljesen a szaglásom. 2 hónapig semmit sem éreztem, azóta lassan javul. Vannak szagok, amiket most sem érzek, vannak, amiket már igen, és vannak dolgok, amiknek fura, kellemetlen szaguk lett (pl. uborka, fokhagyma). Tavasszal, amikor virágoztak a fák, rohadt banánszagot éreztem finom illatok helyett. Van ismerősöm, akinek tavaly óta sem jött teljesen rendbe a szaglása, a többségnek viszont pár nap/hét alatt megjavult.
2022. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére 5 nap után visszajött a szaglásom.
2022. aug. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!