Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy mentetek dolgozni Post-...

Hogy mentetek dolgozni Post- Covid tünetekkel? (Szédülés, fáradtság)

Figyelt kérdés

Sajnos nincs tappenz, megbizasi szerzodeses tolmacs vagyok, ha nem megyek dolgozni nincs fizu.. a hetvegeket kell valahogy kibirnom, de ez a folytonos faradtsag, erotlenseg valami hihetetlenul lehuz… alig birok barmire is komcentralni. 4 hete voltam

Covidos, viszonylag enyhe tunetekkel.. 1hetig semmi bajom nem volt, majd puff.. minden pillanatban aludni tudnék, pár perc séta után kifulladok. De a számlákat fizetni kell..

Ti hogy bírtátok?


2022. júl. 29. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek. Én idén áprilisban voltam covidos. Mai napig alig vonszolom magam. Minden egyes nap egy kihívás számomra. Egész nap aludni szeretnék, fáradtság, szédülés, gyors szívverés. Dolgozni nem tudok, itthon vagyok hónapok óta. Lehet ki is rúgnak. Nem tudom. Te szedsz valami vitaminokat? Én szedek b.vitamint,multivitamint,c.vit.de úgy érzem semmit nem ér. El vagyok én is keseredve.
2022. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Velem is ez van, ez valami borzalom. A fonokomtol masodszorra kertem hogy engedjen el, de mar kezd elege lenni. Egyszeruen olyan lazas leszek ha bent vagyok… egesz nap csak fekudni tudnek.

Kozvetlen a covid elott kaptam el a mononucleosist, mar kijovobe voltam belole erre elkaptam ezt a szart

En ezeket szedem:

B vitamin

C vitamin

Fokhagyma kapszula

Lizin

Tea vírusra

Zöld tea

D vitamin

Kókuszolaj

Köménymagolaj

Plusz probalok rendesen kajalni.

Ma is mikor elmemtunk vasarolni azt hittem elajulok, be vagyok lassulva, szedulok… elegem van mar ebbol

2022. júl. 31. 14:44
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg most probalom majd eroltetni a mozgast is, mert ez az egesznapos fekves hiaba esik jol, de nem normalis:(
2022. júl. 31. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek jók amiket szedsz. Nekem is van olyan, hogy harminc fokban is ráz a hideg, utána meg izzadok mint a ló. Nem normális ez. Nekem nincs étvágyam sem, pedig előtte jó volt az is.
2022. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is!! Egyszer ráz a hideg, egyszer izzadok.. nekem a mononukleozisnal hasonlo tuneteim voltak mikor elmuloban volt, csak enyhebb. De ott fejben nagyon elhataroztam h marpedig meggyogyulok, es eleg gyorsan ment is masokhoz kepest. De igy hogy egymas utan tortent a ketto azt erzem hogy lelkileg belefaradtam
2022. júl. 31. 16:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Probalj jogazni amugy, nekem az sokat segitett, most is elkezdem majd szerintem. Meg rengeteg folyadekot kell inni. Illetve nekem a mononucleosisnal az a tea segitett aminek az a neve hogy “víruskergető”, 1000ft-ért lehet rendelni a netrol
2022. júl. 31. 16:21
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

Meg az alvast is segiti

2022. júl. 31. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a jó tanácsokat.
2022. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Szintúgy ilyen tünetekkel küzdök, kiegészítve memória gondokkal. Tapasztaltatok ilyet? Egyszerűen szörnyű a memóriám, csomó dologra nem emlékszem, nehezen jegyzek meg dolgokat, nem is tudok úgy figyelni. Néha olyan érzésem van, mintha nem is lennék itt ahol. Tudom ez furcsa leírva, de nemtudom máshogy megfogalmazni.
2022. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen sajnos gyakori, hogy van memória zavar, ködös agy, lassult gondolkozás, felejtékenység, szédülés, aluszékonyság. Jó rá a b. Komplex, vagy millgamma neuro. Van, akiknek hosszú hónapokig van postcovid.
2022. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!