Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez kullancscsípés lenne?

Ez kullancscsípés lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni és nagyon zavar, viszonylag nagy folt, a kép nem adja át, szabályos kor ami piros

Ma vettem észre reggel, hogy faj, közepén kemény is egy kicsit, viszont kullancsrol nem tudok hogy lett volna bennem

Azért írtam ki a kérdést, mert nem tudom hogy anélkül lehetséges - e hogy megcsipett volna, mivel nézegettem képeket melyik rovar csípés hasonlít rá és erre jutottam

Egesznap zavar, remélem nem lesz belőle baj :(


Kép: [link]



2022. aug. 15. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem a lábszáramat csípte meg régebben. A hajlat környékén. Nekem is ilyen udvar alakult ki körülötte, és nem vettem észre, mikor csíphetett meg. A doki azt mondta, hogy valószínűleg nem volt ott elég ideig ott ahhoz, hogy észre vegyem, de ennyi is elég volt, h "ajit" hagyjon hátra. :')

de a lábzsibbadás könnyen meglehet, hogy placebo, nekem egyáltalán nem fájt. Nyugi, bénulást csak 10 éves távlatban tud okozni. Elmész, ha valóban az, akkor felírnak egy gyógyszer, azt végig szeded és utána elfeljtheted. De az is lehet, hogy valami egyéb állat csípett meg, ami allergiás reakciót váltott ki.

2022. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent ezt "tünetek" alapján diagnosztizáljak, vagy teszt alapján? Esetleg vérvétel?
2022. aug. 15. 23:00
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem vérvétel alapján állapították meg. Később kontroll vizsgálaton is vérvétel alapján nézték, hogy csökkent e a megfelelő érték, így biztos volt, hogy sikeres volt a kezelés.

2022. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na akkor egybe tudom kötni a pajzsmirigy miatti vervetellel, szuppper :) köszönöm
2022. aug. 15. 23:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem uszod meg, ezeket kulon fogjak nezni, ugyhogy majd a pajzsmirigyeset elintezed maskor.
2022. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!