Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz ízű slejm, elhúzódó...

Rossz ízű slejm, elhúzódó köhögés. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Megfázás után évek óta mindig akár hetekig elhúzódó köhögésem van, ilyenkor zörög, sípol a tüdőm, és kezdetben zöld, aztán napokkal később sárga slejm jön fel mélyről, aminek vérhez hasonló, legalábbis fémes íze van. Ugyanakkor egyetlen csepp vér sincsen benne, tehát biztosan nem véres a köpet. Korábban nem ilyen íze volt, és nem köhögtem ilyen sokat. Mi lehet a háttérben?


Megjegyzem, hogy nem dohányzom... Előre is köszönök minden választ!


2010. szept. 23. 22:48
 1/2 Bari Zoltán válasza:
Először is remélem voltál vele orvosnál hisz a betegség nem játék,ha nem menny el orvoshoz
2010. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bari Zoltán válasza:
Először is remélem voltál orvosnál a betegség nem játék ,ha nem akkor menny el orvoshoz a köhögés és a slejm sok minden betegség kezdete én nem vagyok orvos de tudom hogy nem jó dolog nem lehet találgatásokba fogni hisz ember vagy nem tehát ne játssz az egészségeddel addig menny orvosról orvosra míg nem kapsz rendes választ
2010. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!