Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki mostanában esett át...

Aki mostanában esett át covidon, milyen tünetekkel vészelte át, és ezek mennyi ideig álltak fenn?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia én soha nem voltam beoltva 1x sem.

Laz,erős fejgorcs,tarkofajas,etvagytalansag. Utána a post covidrol nem irnek mert ovsomor,fulzugas,panikrohamok.

7 nap volt mire azt mondhattam jobban vagyok. (Családom is hasonlokepen érzett)

Nem mindenki egyforma,de én azt hittem bele halok.

2022. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem az 1-es kamuzik, mert aki egyáltalán nincs beoltva, abban mostanra és ennyi idő alatt már kialakult a természetes védettség és immunitás. Ők ezért nem betegek és ezért húzzák az igát a beoltott kovidosok helyett.


Ismerősi körömben az oltottak szenvednek úgy, ahogy az egyes írta.

2022. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Én július 18-25 ig voltam hivatalosan kovidos. Eleinte sima náthának hittem, mert szinte ugyanazok a tünetei voltak. Erős torokfájás, orrfolyás, szem, és homloküregfájás, láz ami nem volt túl magas 38 C fok max, nyelési nehézségek. 2-3 nap múlva a szaglás elvesztése, ami számomra annyira hihetetlen volt. Emiatt gondoltam hogy kovid, és hívtam fel a háziorvost, aki az elkülönített váróban csinált tesztet. Pár napig még karanténban voltam, de a mai napig gyakran vannak köhögő rohamaim. ( Amúgy meg asztmás vagyok)

3 pfizzer oltást kaptam, a legutolsót 2021 december elején. Tehát pont letelt a 6 hónapos hatóideje.

2022. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
En most voltam masodjara, egy kis torokkaparas, orrdugulas meg szedules. Csutortok este kezdodott, keddre mar semmi bajom nem volt, a gyorsteszt negativ volt, PCR gyenge pozi.
2022. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én két hónapja voltam kovidos a párommal együtt. Mindketten oltatlanok vagyunk, eddig elvileg még nem voltunk kovidosak.


Nálam kb ugyanolyan volt mint egy szokásos megbetegedés. A torkom nem fájt, inkább csak folyamatosan kapart. Lázas voltam 2-3 napig. Étvágytalanság, és ami a "megszokott" betegségektől eltért az az iszonyú erőtlenség. Annyira, hogy le kellett ülnöm a zuhanyzóban is, mert 5 percig nem tudtam állni. Aztán olyan 4-5 nap után se ízeket se szagokat nem éreztem egyáltalán. Az íz érzékelés csak 2,5 - 3 hét múlva jött vissza, de még akkor se "rendesen". Sok édes ételnek/italnak lett fura utóíze.

Meg nagyon köhögtem. Kb ennyi.


A páromnak erős fejfájása, torokfájása és láza volt. Étvágytalanság, erőtlenség nála nem volt olyan erős mint nálam, valamint ő érzett ízeket szagokat is ugyanúgy.

2022. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam augusztus legelső napjaiban kezdődött. Először piciket köhécseltem 1 napig, aztán másnap délutánra belázasodtam. 3 napig voltam lázas (38,6-ig ment fel), utána csak hőemelkedés, valamint a 2. naptól erősen köhögtem is egy hétig, fájt a fejem és rohadtul szédültem. Most is gyenge és fáradékony vagyok még, de a többi tünetem elmúlt.
2022. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Húgom ápolónő, 3 Pfizer oltása van. 1 hónapja volt covidos.


Hányt,ment a hasa,nagyon fájt a háta,köhögött, folyt az orra,fájt a feje.

Kb 5 nap alatt nagyjából túl volt rajta.

2022. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én anno Februárban 2021-ben voltam "hivatalosan"covidos.

Nekem annyi volt,hogy először gyenge voltam,fáradt,rossz közérzet,taknyos voltam.

Majd estére roszabbodott és olyan érzés volt,mintha egész testemet összeütték volna baseball ütőkkel.De voltam már igy nem egyszer és 2 nap alatt átment.Első nap volt durva csak,második kicsit,harmadik napon már mintha nem is lett volna az egész.


Am én sem oltottam magam végül

2022. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!