Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid 6. napon szaglás elveszt...

Covid 6. napon szaglás elvesztése?

Figyelt kérdés
Másnál is volt úgy, hogy nem a kezdeti tüneteknél jelentkezett a szaglás elvesztése?Ma vagyok a 6.napon,és ma ment el a szaglásom.Az első három nap influenza szerű tüneteim voltak,3.napja már jól érzem magam,csak az orrfolyás/dugulás volt már,erre ma reggel elment a szaglásom.

2022. szept. 20. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó. Nekem nem voltak felsőlégúti tüneteim eleinte. Az 5.napon dugult be kicsit az orrom, azzal együtt jött a szaglásvesztés. Pontosabban nem ment el teljesen, csak sokkal gyengébben éreztem. Végig úgy gondoltam erre, hogy az orrdugulás szükséges velejárója, majd megszűnik és visszajön a szaglásom is, nem paráztattam magam azzal, hogy így marad. Így is történt. Az orrdugulás 2 napig tartott, a szaglásom is visszajött. (Tudom, hogy nem azért, mert úgy döntöttem, van akinek sokáig nem jön vissza, de szerintem nem érdemes azzal riogatni magad, hogy ez már örökké így lesz.)
2022. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy volt
2022. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Délutánra fokozatosan vissza tért a szaglásom :),nem érzek még mindig szagokat csak ha mélyen bele szagolok,de érzem :).
2022. szept. 20. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
5. nap este ment el a szaglásom és az ízlelésem.
2022. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az 5. napon vagyok és a mai nap ment el a szaglásom. Kipróbáltam szinte mindent, egyedül az Old Spice-nál éreztem egy kis illatot, másnál nem.
2022. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném nekem nagyon fura sorrendben jönnek a tünetek. Konkrétan váltják egymást, olyan nincs is hogy egyszerre van jelen kettő. Első két nap láz, harmadik nap ízlelés elvesztése, negyedik nap végtagfájdalom mindenhol, és a mai nap jött a szaglás részleges elvesztése. Furcsa, hogy minden tünet csak addig tart, míg nem jelentkezik új. Nem értem ezt a covidot. :)
2022. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!