Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Súlyos alvászavar (még enyhébb...

Súlyos alvászavar (még enyhébb altató mellett is), hajhullás, izületek gyulladás, hőemelkedés, idegesség, feszültség, kimerültség, koncentrációs zavar, nagyon rossz memória, hirtelen látás romlás- okozott másnál ilyen panaszokat góc?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 05:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rendben. Kitartas :)
2022. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. dec. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Na most jöttem pont beszámolni :).

Megvolt a műtét 3 hete, hát nem volt kellemes még mindig fáj a helye, de megérte maximálisan inkább ez mint az előző fél évem. Műtét után először rosszabb lett minden tünet (napok voltak amikor még altatóval sem tudtam aludni és teljesen depressziós voltam napközben), de doki mondta, hogy ez tök normális, hogy először romlik. Kb. kicsit több mint 2 héttel utána elkezdtek javulni a tünetek, nem tökéletes még de javul minden, jobban alszom, már nem kell altató egyáltalán, nyugtalanul alszom még meg nehezen alszom vissza néha de nekem közben az elmult évben baba is felboritotta az alvásom szóval már betegségkor sem volt tökéletes, biztos több idő mire rendbejön teljesen, izületek közül már csak frontkor fáj jobban amúgy szinte nem is érzem, látásom is jobb, a hajhullás még nem javult az csak felerősödödött mint a többi tünet de még nem jobb, de azt mondják az a leghosszabb idő mire rendbejön. Összeségében még nem tökéletes de minden jobb, főleg hogy végre érzek álmosságot este meg éjjel és nem vagyok annyira ideges napközben.

2022. dec. 22. 06:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól van! Jó egészséget kívánok!
2022. dec. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!