Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem értem miért panaszkodnak...

Nem értem miért panaszkodnak a Covid védőoltást kapott emberek, amikor világosan megmondták, hogy súlyos mellékhatása is lehet, és mindenki csak saját felelősségére oltathatja be magát?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt hallom, hogy állandóan "elkap" valamilyen betegség, fertőzés. "Az immunrendszerem már nem működik úgy, mint régen, még az oltások előtt és biztos az új vírus variánsok (delta, gamma, majomka) miatta vagyok annyira beteg".

Vagy szívizom problémák, ritmuszavarok, az "ízületeim újabban állandóan begyulladnak". A másik ismerősömnek vérrög miatt fél éve nem tud dolgozni, fiatal és az oltás előtt soha semmi ere utaló problémája nem volt.


Végül is ezt akarták, nem? Elkerülték ugyan a covid-19 betegséget, de az ára ennek az volt, hogy beoltatják magukat! Akkor most mit jajonganak?


2022. dec. 9. 08:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%

De, kérdező, csökkenti az esélyét annak, hogy komoly betegség kialakuljon, illetve a fertőzés továbbadásának. Ez mindenkinek tiszta, ha végiggondolja, a kisgyerekes szülők miért betegednek le gyakran: mert gyenge a gyerek immunrendszere, nagy számban terjed el benne a vírus, így könnyen tovább is adja.


A "sok maradandó mellékhatása lehet" által jelentett lehetőség sokkal kisebb veszélyt jelent ahhoz képest, amit a vírus maga jelentett. De mindegy, mert látszik, hogy értelmes vita nem érdekel, csak a "mit hallottam" dolgok...

2022. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%

Hát, nekem van olyan rokonom, aki még az oltás előtt elkapta a covidot, aztán cukorbeteg lett, szívproblémája is lett, a fele haja kihullott... Egy kedves gimnáziumi tanárom belehalt a fertőzésbe, ahogy aránytalanul sok idős kollégám is hunyt el covid-fertőzötten az elmúlt időszakban.


Ha három lehetőségként a tartós otthonmaradást, az oltást és a covid oltatlanul elkapását hasonlítjuk össze, én egyértelműen az oltást választom. Nem csak a hivatalos ajánlások, de az ismerősi köröm tapasztalatai alapján is. Azoknak lett baja nagyobb arányban, akik kénytelenek voltak még az oltás előtti időszakban kitenni magukat a fertőzés kockázatának.

2022. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

Na akkor még egyszer.

Nem kell persze mindent az oltásra fogni de az tény, hogy:


Nem állítják meg a covid-ot.


Nem csökkentik a terjedését.


Nem csökkentik az átadás lehetőségét (bizonyított, pfizertől is jött nyilatkozat, hogy amúgy sosem tesztelték le erre)


Nem ad bizonyítottan védelemet a súlyos vagy halálos kimeneteltől (nem leszel tőle "golyóálló", mint állítottak).


Leginkább haszontalan és eredménytelen oltás, cserébe valóban sokkal nagyobb a mellékhatás potenciál, mint sok más esetben. Ezért sincs rá garancia, ha beadatod és rosszul leszel vagy valamilyen károsodásod lesz, így jártál. Felelősség a tiéd.


Ettől függetlenül persze helyén kell tudni kezelni a dolgot, nem minden róható fel a covid oltás mellékhatásának de ennyire elbagatellizálni sem kellene, mint ahogy teszik. Konkrétan lesz*rják, ha mégis attól van bajod. Volt 1-1 eset, mint a vérrögösödés meg szívizom gyulladás, ahol már nem tudták titkolni, de sikerült elsimítani. Igaz belehaltak jó páran vagy szenvednek miatta de kit érdekel. Cserébe legalább a covid elleni védelemre sem kaptak semmi garanciát.

2022. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Ja, hát, ha sokszor írjuk le, igaz lesz...
2022. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk én pont nem hallok ilyesmit senkitől.

Azt valóban látom, hogy sokan súlyos krónikus betegek lettek, rákosok, tönkrement a látásuk, autoimmun betegek, cukorbetegek, olyanok mint az élőhalottak.

Hogy ez az oltások önmagukban, vagy az oltások+covid együtt okozták-e, azt nem tudom.

2022. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

Már hivatalosan bevallották:



[link]


" a The Health 202 számára készített elemzés szerint augusztusban a koronavírus okozta halálozások 58 százaléka olyan személy volt, akit beoltottak vagy oltást kaptak ."

2022. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
Lol a vakcinafasiszták miért pontozták le a #6os hozzászólásomat? Ti párhuzamos világban éltek, ahol nem volt kötelező vagy mi? xdddd
2022. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

Elolvastál te akár egy fájdalomcsillapító betegtájékoztatót is?


Mert ott is olyan LEHETSÉGES mellékhatásokat ír, hogy az ember be nem szedné.


És az egy vénynélkül kapható gyógyszer, de mondhatnám a fogamzásgátlót is. marokszámra szedik a nők, aztán az pl tényleg okozhat meddőséget, vagy olyan durva hormokborulást, hogy évek kikezelni.

2022. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18: mi pont nem szedünk marékszámra semmit ilyesmit.

Ha muszáj, akkor antibiotikum, nagyon magas láz esetén lázcsillapító. Sosem értettem amikor 20 évesek algopyrinnel a táskájukban rohangálnak, es csa eszik mint a cukrot

2022. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%
Én már bele is haltam a Covid oltásba. A túlvilágról írok kommentet
2022. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!