Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem értem miért panaszkodnak...

Nem értem miért panaszkodnak a Covid védőoltást kapott emberek, amikor világosan megmondták, hogy súlyos mellékhatása is lehet, és mindenki csak saját felelősségére oltathatja be magát?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt hallom, hogy állandóan "elkap" valamilyen betegség, fertőzés. "Az immunrendszerem már nem működik úgy, mint régen, még az oltások előtt és biztos az új vírus variánsok (delta, gamma, majomka) miatta vagyok annyira beteg".

Vagy szívizom problémák, ritmuszavarok, az "ízületeim újabban állandóan begyulladnak". A másik ismerősömnek vérrög miatt fél éve nem tud dolgozni, fiatal és az oltás előtt soha semmi ere utaló problémája nem volt.


Végül is ezt akarták, nem? Elkerülték ugyan a covid-19 betegséget, de az ára ennek az volt, hogy beoltatják magukat! Akkor most mit jajonganak?


2022. dec. 9. 08:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
41%

20


Nem mindenkinél egyformán működik! De ez már magas labda lehet nektek!

2022. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Waff ***** válasza:
21%

Van akinél okozott valamilyen mellékhatást, van akinél semmit. Most ezen kár rágódni, pontos számokat úgysem tudunk. Mindegyik csoportnak van ném igazsága.

Tény hogy a vakcinák védelmet nem adtak, a járványt nem lassították. Az is tény már így utólag hogy a korlátozások, lezárások, satöbbi az ég világon semmit sem értek. Az is tény hogy aki nem oltatta magát megúszta minden komolyabb probléma nélkül. A következtetéseket meg mibdenki úgy vonja le ahogy akarja.

2022. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!