Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erős alhasi görcsök hasmenés...

Erős alhasi görcsök hasmenés nélkül?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt este belazasodtam, nagyon nagyon enyhe torokfajas, fejfajas, orrfolyas jelentkezett. Majd tegnap estétől nagyon zuborognak a beleim es visszateroen par percre begorcsol az alhasam, mint mielott hasmenesem szokott lenni, de nem tudok WCre menni. Nincs szorulasom, volt normális székletem, de a gorcsokkel eddig nem jott semmi, most nagyon minimális lazább széklet igen. De nagyon nagyon pici. Étvágyam sincs es etkezes utan emelygek, nem kifejezett hányingerem van, csak kellemetlen. Nekem ez nagyon furcsa, sose volt még ilyen, hogy gorcsolok, mint hasmenes elott, de nem jon ki es nem tudok megkonnyebbulni. Milyen betegség lehet ez? A lazam mar megszűnt es a többi tüneteim is.
2022. dec. 21. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Begyűjtöttél egy bacit vagy vírust. Ez inkább csak megbetegedés, nem betegség.
2022. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vese gyulladása okozhat széklet, vizelet retenciót.
2022. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!