Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi lehet az esélye annak,...

Mennyi lehet az esélye annak, hogy van valami komoly nemi betegségem?

Figyelt kérdés

Szóval ~25 éves férfi vagyok, és fiatalabb koromban, 19-től 22 éves koromig csak és kizárólag prostituáltakkal voltam…

Nem olyan sok alkalommal, 4 nőhöz mentem, kb. összesen 8 alkalommal, és igen ezen kívül nem volt szexuális életem egyáltalán. És 22 éves korom óta nem voltam prostinál, utána egyéjszakásból volt pár bulikon, de nem sok.


A prostikkal úgy voltam, hogy mindig használtunk gumit az aktushoz… Ezek lakásos nők voltak.


Orálnál is több alkalommal kértem óvszert, de volt 2 alkalom amikor natúr francia volt. Az egyik ilyen alkalomkor, egy 40-50 közötti hirdetővel voltam, akinek hátul le lehetett törve talán a foga és szerintem megkarcolta a makkom vele. De nem biztos, mert fájdalmat nem éreztem és amikor végzett és megtöröltem WC papírral magam, akkor emlékszem hogy a paír rám ragadt és ahogy letéptem fájdalmat éreztem. És a fürdőben észrevettem, hogy van egy pici vágás a makkomon (ami nagyon enyhén vérzett is)… Nem tudom biztosan, hogy mikor keletkezett. Ekkor egyébként 19 éves voltam és utána soha senkivel nem volt még csak orál sem gumi nélkül…


Később amikor könnyűvérű lányokkal összejöttem bulikon, Ők egyébként velem is gumi nélkül akartak mindent (az aktust is), illetve valószínűleg előttem mással tényleg úgy is csinálták… Én már csak rájuk gondolva is, az orált is csak gumival engedtem. Aminek egyébként nem örültek, de nem engedtem ebből…


Szóval alapvetően nem voltam életemben 10 nővel sem, volt kb. 15-20 szexuális aktusban összesen részem és 90%-ban még orálnál is használtam óvszert… És volt ugye már lassan 6 éve ez az EGY baleset azzal a 40-50 év közötti lakásos prostival… Amikor valamitől kicsit megsérültem.


Jól tudom, hogy egy ilyen baleset is bőven elég lehet a bajhoz.


Azóta sem voltam még soha STD szűrésen, mert félek. Inkább nem szexelek sehogy sem senkivel sem, már egy jó ideje…


De szerintem jövő év elején elmegyek STD szűrésre, már egy ideje készülök rá lelkileg…


De mennyi lehet az esély arra, hogy valami nagyon komoly nemibetegségem van? Pl. HIV/AIDS, valamilyen hepatitis, esetleg szifilisz? Nagy vagy kicsi ilyesmire az esély?


Az elmúlt 6 évben minden évben egyszer vagyok beteg, influenzás tünetekkel, kb. 1 hétig.


És amúgy az a nő kisebb nagyobb szünetekkel, de a mai napig hírdet.



2022. dec. 22. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi betegségre utaló jel, de nyugodtan elmehetsz egy szűrésre, senki nem fog furcsán rád nézni. Ez egy teljesen normális és felelősségteljes dolog lenne a későbbi partnereiddel szemben is.
2022. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1.


Értem. Betegségre utaló jel nincs, de azért az, hogy egy ilyen 40-50 közötti prostituált esetleg megsértette a makkom, annyira hogy vérzett is, elég durva fertőzési lehetőségnek tűnik. Úgy értem, hogyha neki volt valami, akkor ilyenkor közel 100%, hogy tovább adja, nem?


Egyébként tényleg szeretnék elmenni STD szűrésre, csak nagyon félek… Ha valami stigmatizáló betegségem van, mint mondjuk az HIV (amit amúgy tudom, hogy minél hamarabb tudnának kezelni, annál jobb lenne), akkor félek hogy ez kiderül rólam és a környezetem megtudja.


De az egész biztos, hogy addig amíg nem csináltattam tesztet, már nem fogok mással szexelni… Nem akarok senkit veszélybe sodorni. Mindig is így álltam hozzá, csak hát a bulikon ittas voltam és azok a lányok nagyon akarták. De legalább annyi eszem volt, hogy az óvszer témából nem engedtem…

2022. dec. 22. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kb nulla esély, ezek a lakásos csajok vigyáznak magukra.
2022. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek elsővel. Kicsi az esélye, de szűrésre elmenni szükséges, legalább megnyugtat. Aki ott dolgozik, nem nagyobb dolog neki, mint egy sima vérvétel, aki pedig elemzi a mintát, egy laborban van, sok helyen vonalkódokkal dolgoznak, így kb csak az tudja az egészet, aki közli a leletet. ( már ha ez zavar)


Ha pedig a tudat, akkor sajnos ez egy szükséges ára az egésznek . De felelősséget mutat részedről. Minél hamarabb megvan, annál hamarabb tudsz energiát fektetni egy igazi kapcsolatba.

2022. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben a csajnak nem volt épp egy nyílt seb a szájában, akkor az HIV-et akár ki is zárhatjuk, az nyállal nemigen terjed. A szifilisz igen, de annak meg már bőven lettek volna jelei, olvass utána.


Csak a saját magad megnyugtatása miatt is menj el szűrésre mindenképp, mert a szorongás, stressz, amit emiatt megélsz, sokkal valószínűbben okoz egészségkárosodást, mint amiket fentebb leírtál.

2022. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a prostik helyébe is elmennék azért pár havonta vagy egy évben legalább 3x, márcsak magam miatt is hogy biztos legyen hogy nincs semmi bajom és nem adok tovább senkinek semmit sem.

Persze szép dolog, hogy elmész és mellette próbálj erre is gondolni, hogy egy normális, ápolt nő is csak elmegy ilyen szűrésekre

2022. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!