Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy nő érzi ha nemi beteg van...

Egy nő érzi ha nemi beteg van olyan nemi betegség amit nem érez?

Figyelt kérdés
Jó tudom hülye kérdés de ez foglalkoztat hogy van olyan nemi betegség amit egy nő nem is érez és ő azt adja tovább miközben azt mondja hogy nem nemi beteg de hisz nem is tudja lehet én vagyok paranoinás de ez gyakori kérdések itt mindent lehet xd

2023. márc. 10. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, amit nem érez. Az is lehet, csak fertőzött, de nem is igazán beteg. A HIV egy triviális példa, de ezer más is lehet.
2023. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanez vonatkozik a férfiakra, rájuk méginkább.
2023. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben csak akkor veszi észre valaki (nö vagy férfi, mindegy), hogy baja van, amikor már súlyos az állapota
2023. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Általában lehet látni valamilyen elváltozást ha beteg
2023. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Voltam nőgyógyásznál mert én is arra gondoltam hogy esetleg elkaphattam valamit. Azt mondta hogy nincs nemi betegségem. Megkérdeztem hogy HIV-tesztet is csinál-e mert úgy tudom az csak vérből mutatható ki. Ő azt mondta hogy nekem arra nincs szükségem. Azért megcsináltam de negatív lett. P
2023. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!