Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a COVID évei alatt alig volt influenza eset?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 16:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
61%
Én nem voltam még csak náthás se, míg mindenki maszkot hordott. Influenza ellen is hatékony, ha sokan hordják.
2023. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
Nekem semmi bajom nem volt a maszkkal, kivéve kánikulában, ott majdnem egyszer-kétszer elájultam. Viszont a többivel volt problémám...
2023. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%
Úgy,hogy az volt a "covid".
2023. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 bheka válasza:
100%
Azt csak sejtem, miért nem volt influenza, de hogy a kovidot egy nap alatt végezte ki Putyin professzor, az ma már annyira biztos, hogy történelemmé vált.
2023. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
28%

Mindig egy problémára kell koncentrálni, hogy oda menjen a félelem.

Ha elviszi a figyelmet az influenza, az nekik rossz.


De most már van egy olyan stratégia is, hogyha egyszerre több problémát vetnek be, akkor több mindenen lehet rettegni, teljesen szétdarabolódik a figyelem és a psziché.

2023. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%
Én 2018 óta nem voltam influenzás. Valószínűleg a sok kézfertőtlenítő meg maszk visszaszorította a vírusokat, és még nem tértek magukhoz. Nekem 3 pfizer oltásom van, muszáj volt, apukámhoz jártam be kórházba, covid igazolvány nélkül nem látogathattam volna. A munkahelyemen is hátrányom lett volna oltások nélkül. Eddig semmi bajom nincs. Abban hiszek, ha volt is méreg benne, ennyi idő alat már kidolgozta a testem. Csak nem várnak bennem a nanorobotok egy aktiváló jelre, hogy a tudatomon kívül elküldjék az agyamat a fideszre szavazni. Vagy talán be lett állítva a génjeimben, hogy nyugdíjkorhatárig nincs több betegállomány, utána viszont szívleállás, amikor már nem termelek hasznot. Erre vajon képes a mai tudomány?
2023. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
11%
16,ja,egy műtősmaszk segített...aham...meg az,hogy alkoholos xarral kented a kezed.Láthatóan fogalmad sincs a "vírus"-okról,mert akkor nem mész 3x holtakozni.Mit szólnál ahhoz,ha azt mondanák,hogy nem "vírus"-októl vagy beteg...ja,nem azt tanították neked.
2023. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
83%
Az influenza sokkal kevésbé fertőző mint a covid, így a covid ellenintézkedésk szinte teljesen megszüntették. Ez közismert tudományos tény, sok szó volt róla, ezért is aggódtak, hogy covid utáni első évben az influenza erősebb és halálosabb lesz, mert elszoktunk tőle. Erősebb is lett a szezon.
2023. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
15: bingó!
2023. jún. 25. 14:46
 20/34 anonim ***** válasza:
Ezek a szemét összeesküvés-hívők azt mondják, hogy már az influenza elleni oltás is kockázatos, kifejezetten mindegyik, amit be lehet szúrni.
2023. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!