Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyaki biopsziára megyek...

Nyaki biopsziára megyek holnap délben. Kérdés, hogy este GNR koncertre tudok menni gond nélkül, vagy ilyenkor aznapra tiltva van a mocorgás? Illetve kapok majd egy tapaszt a nyakamra? Meddig kell azt ott tartani? Többi részlet lent.

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy kb másfél éve már tapasztaltam nyirokcsomó nagyobbodást az állkapcsom alatt (covid után), illetve a fülem tövénél, de nem foglalkoztam vele, mert nem okozott gondot. Edzésnél kicsit jobban éreztem erőlködésnél, hogy bedurran, de ennyi. Aztán most hónap elején voltam nyaki UH-n, mert csak nem hagyott nyugodni. Na, ott megállapították, hogy 14-15mm-esek, ami valóban nagyobb, mint a normál méret. Echoszegény nyiroknagyobbodást írtak, meg hogy majd 3 hónap múlva menjek vissza kontrollra. Nos én nem akartam ezzel várni, magánba intéztem biopsziát. Azóta be vagyok parázva, hogy lehet-e ez valami komolyabb? Fogyás, láz, izzadás, ilyesmi tüneteim nincsenek (limfóma).

Két kislány apja vagyok, még szeretném tolni a talicskát egy ideig.



2023. júl. 18. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Erre releváns választ csak is a vizsgálatot végző orvostól fogsz kapni. Biopszia előtt kérdezd meg tőle.
2023. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy másfél év alatt már lennének más tüneteid. De jól tetted, hogy elmentél orvoshoz, az a biztos.
2023. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nekem is covid után jött elő és évek óta nem múlik el. Neked van valami fejlemény?
nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!