Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikrobiologiai tenyésztésre...

Mikrobiologiai tenyésztésre kell ma feladnom a vizeletemet.. viszont nem tudtam az első reggeli pisiböl le adni .. aztàn rá egy óra múlva 05:00 kor a második vizeletből sikerült kèrdésem a következő .. igy is ki tudjàk majd elelmezni a baktériumokat?

Figyelt kérdés
Második vizeletből??

#vizelet #tenyészés
2023. aug. 16. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd sikerülni fog.
2023. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd?? Ezt hogy érted? : - D
2023. aug. 16. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ki tudják mutatni, ne aggódjon emiatt.

Viszont a legjobb az lett volna nyilván ha a reggeli első, középsugaras vizeletet tudta volna össze gyűjteni. A középsugaras azt jelenti hogy nem a pisilés legelejétől kezdve kell gyűjteni. Hanem kipisil egy kicsit, és utána kezd a pohárba pisilni. Máskor próbáljon meg erre törekedni, tudom hogy néha nem egyszerű, és véletlenül máshogy sikerül.

2023. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom sajnos hogy elsőböl kellett volna..csak elrontottam.. első pisinél hajnalba elfelejtettem hogy ma mintát kell adnom .. utána tartogatni akartam

még.. de nem birtam.

Hu nagyon bizom benne hogy kimutathato lesz 🙏🏽

2023. aug. 16. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!