Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Low/medium risk HPV-vel...

Low/medium risk HPV-vel diagnosztizáltak, van saját tapasztalatotok, hogy milyen módón tudom a leggyorsabban leküzdeni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt gyors immunrendszer erősítő praktikákra, esetleg saját bevált módszerekre.

2023. aug. 28. 13:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint az lemaradt, hogy adassam e be magamnak a védőoltást, úgy hogy éppen fertőzött vagyok, vagy esetleg rontana a helyzeten, vagy semmi értelme se lenne?
2023. aug. 28. 13:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még kérdést is kiírtam anno erről, le is hülyézett valami nagytudású, hogy miért nem megyek orvoshoz, végén anyázás lett belőle szokás szerint.

Béres csepp forte nem kicsit vált be, kb eltűnt az összes hpv szemölcs rólam.

Csak lestem, nem is ez volt a konkrét cél vele.

Csak hízlal mint állat, erre kell figyelni.

2023. aug. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Papillocare nekem bevált, az orvos ajánlotta egy 3 hetes kúrát ebből. High Risk HPV-ből is kigyógyultam tőle.
2023. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 köszi az ajánlást, az lemaradt, hogy férfi vagyok. :D
2023. szept. 4. 11:28
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 ha megkérdezhetem, neked mennyi időbe telt mire kigyógyultál?

Valamint most bres csepp extrat szedek, de akkor utána váltok a fortéra.

2023. szept. 4. 11:29
 6/7 anonim válasza:
Én is férfi vagyok, ugyanezzel a problémával (szemölcsös téma). Ecsetelővel jól sikerült kikezelnem magam, de ugyanez a kérdésem, hogy ha beadatom magamnak az oltást, akkor az védeni fog-e attól, hogy újrafertőzzem magam vagy tünetek alakuljanak ki újra. Azt biztosan tudom, hogy fertőzötten is beadathatod, és is ezen gondolkodom, az oltás és a meglévő fertőzés egyáltalán nem függ össze egymással.
2023. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 időközben én konzultáltam nemi betegségekkel foglalkozó orvosokkal és ők nagyon ajánlják az oltást fertőzötten is! Azt mondták, hogy sokkal gyorsabban küzdi le a szervezet és ellenállóbb lesz. Azt hiszem utána ezzel nem lesz gondunk!

Ha javasolhatok egy helyet, ahol hihetetlen kedves szakemberek dolgoznak és nagyon segítőkészek, akármikor válaszolnak akármilyen kérdésre.

A Vascular Diagnostics a hely amiről beszélek. Náluk van lehetőség az oltás beadására is, egy héttel hamarabb kell bejelentkezni, valamint jelezni, hogy oltásra is lenne szükséged.

link a szűrőközponthoz:


[link]

2023. szept. 13. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!