Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan borderline, aki...

Van itt olyan borderline, aki nem szed gyógyszert, és emellett nem saját maga, hanem szakember diagnosztizálta?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan időszakom, hogy nem szedtem gyógyszert. De most szedek.
2016. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is abba hagytam egy időre, de az állapotom megint el kezdett romlani és újra el kellett kezdenem. Most többet is kell szednem. Járok pszichiáterhez is, heti kétszer vagy többször.
2016. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pszichiátrián szedtem gyógyszert, meg miután kijöttem, itthon is, aztán magamtól abbahagytam. Ennek már 5 éve, vannak nagyon rossz napjaim, de amikor gyógyszert szedtem se volt jobb.
2016. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Borderline-nal diagnosztizáltak a pszichiátrián (ahova ájulással kerültem - nem vicc), gyógyszert erőszakoltak belém, holott se magamra se másokra nem jelentettem veszélyt, de amint kikerültem, abbahagytam a gyógyszereket amikre sohase volt szükségem és jobban is lettem. Ettől függetlenül rendszeresen vannak pánikrohamaim, félelmeim, kényszereim, rejtett sírógörcseim és elfojtott problémáim. A pszichiátrián is volt, csak a gyógyszerek rosszabbá tették.


Tanulság - tilos gyógyszert szedni, inkább olyan környezetbe kell kerülni ami elfogad, ahol van lehetőség megismerni a saját képességeket, saját érdeklődést, a munkáltató nem elutasít meg hiteget hanem alkalmaz és megtart és küzd az alkalmazottért, akinek az hatalmas küzdelem, hogy egyáltalán be tud jutni dolgozni. Egy olyan környezet, ami szeret, elfogad, anyáskodik/apáskodik, védelmez, semmi életveszélyes létegzisztenciális stressz, hanem ami az élethez kell stressz.


Ha létezne ilyen környezet, megszűnne a Borderline

2016. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!