Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felszedtem valami bacit. Mi...

Felszedtem valami bacit. Mi történik a testemmel? 25L

Figyelt kérdés

#ovulacio #verzes #baci

Sziasztok!

Szülés után vagyok 8 hónappal.

Volt már 3-4 mensim ez idő alatt. Viszont az augusztusi elég érdekes volt. Augusztus 22.-én megjött a mensim, nem volt erős.. ami fura volt mert az előzök és a terhesség előtt is folyamatosan sok volt. 7 napig tart mindig, amióta megjött. Na de! Az utolsó mensim gyenge volt , nem is éreztem,hogy megfog jönni. Az elmúlt mensik után is még napokig barnáztam, ez most is így volt . Viszont! 5.-én csinaltam ovulációs tesztet, ami pozitív volt. Az nap voltunk is együtt a férjemmel, és másnap is. Másnap viszont észre vettem kisebb vérzést a wc papíron, azóta van leheletnyi a betéten. És valószínű össze is szedtem valami bacit oda lentre. (Ez az együttlétek után jött ki.)

Orvoshoz csak jövő héten csütörtök tudok menni sajnos (akkor tud fogadni). Használok gyógyszert .(VitaginC-t).

Valakinek volt hasonló? Mitől lehet ez a köztes vérzés ? Okozhatja a baci amit össze szedtem? Amit még tudni kell, nem viszket csak kellemetlen “duzzanatot” érzek , de nincs megduzzadva, folyásom sincs nem kellemetlen szagú, csak ez a leheletnyi vér. Soha nem volt még ilyen fajta bacim, sőt egyenesen megúsztam eddig az ilyen fertőzéseket. De most valami nem oké. Persze majd csütörtök tudok többet de érdekelne tapasztalat ha valakivel volt már hasonló. 🥺😞 Mivel nem volt mèg ilyenre példa kicsit félek, nehogy valami nagyon komoly dolog álljon a háttérben. Válaszaitokat előre is köszönöm !❤️ Méhnyakrák szűrésem volt, negatív.


Ui: az alhasamat érzékenynek érzem .



2023. szept. 8. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Uristen szules utan tilos a szex
2023. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a baci , “csak” hólyag hurut , a vérzés pedig “csak” vérzés zavar. Mindegyikre kaptam gyógyszert.
2023. szept. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!