Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenésem van, mitől lehetnék...

Hasmenésem van, mitől lehetnék jobban?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk termálba fürdeni, nyeltem egy kis vizet és amint hazaértünk 16 órától ment a hasam kisebb megszakításokkal késő estig. Azt hittem már elájulok annyira fájt, csípett, szédültem is. Nagy nehezen elaludtam és reggel 6kor már mennem kellett WC-re… azóta is néha rám jön (nem olyan sűrűn mint tegnap) de borzasztóan csíp még mindig. Mindössze 2 db almát ettem ma, mert azt olvastam az jó erre, de az is kijott belőlem. Mindig csak egy nagyon kevés jön de annál fájdalmasabb. Mi segíthetne? Nem is kéne egyek semmit ma? :(

2023. szept. 10. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Széntabletta
2023. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat, en nem hiszek a szentablettaban, csak extrem esetekben, amikor mashol vagy, nem otthon peldaul.

De ha benyeltel vmit a strandon, akkor azert van hasmenesed, h a szervezeted minel elobb meg tudjon szabadulni tole. Minden nap egy kicsit jobb lesz, potold a folyadekot, par szem haztartasi kekszet lehet enni, szep fokozatosan majd latod, a tuneteid fuggvenyeben.

Szekeles utan torles utan mosd meg a teruletet, torold szarazra es kenhetsz ra vekonyan vmi hamosito kremet, az is segithet enyhiteni a csipo-maro erzest.

2023. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bolus adstringens jó bélfertőtlenítő. Ha fáj az ánusz, akkor oda Reparon kenőcs kell. Széntablettából napi 3 x 5-6 szem az első 1-2 napban.
2023. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!