Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vírus lehet ami nagyon...

Milyen vírus lehet ami nagyon erős hányingerrel jár, hányás nélkül, gyomorfájdalommal?

Figyelt kérdés
Valamibe beleestem, nem hányok de egyszerűen semmire nincs erőm és a munkámat se tudtam ma ellátni. Hőemelkedésem van, de leginkább a hányinger ami miatt nem bírok csak feküdni. Mi lehet ez? Érdekes, hogy nem hányok csak kínoz a hányinger.

2023. okt. 5. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem kovid. Nekem ugyanez volt a napokban. Hőemelkedés és egyéb influenza szerű tünetek, aztán egyszer csak azt vettem észre semmit se tudok enni, mert egyből brutál hányinger. Egy idő után már attól volt hányingerem, hogy csak vizet ittam egész nap, de ha próbáltam bármit enni, csak rosszabb lett.


Mivel bizonyos ízeket se nagyon érzek még mindig, ezért szerintem kovid lesz ez, de tesztet nem csináltam.

2023. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mármint covid, magyarul nemtom hogy van. Ez az új koronavirus variáns amiről a tv-ben is beszéltek, hogy most az terjed itthon is és bár alapvetően nem halálos, azért furább, mint egy sima influenza. Nemtom hogy nevezik magyarul
2023. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
esetleg heliobacter pylori. az fekelyt tud okozni, gastroitis (gyomorgyulladas) meg fekelyt is okozhat, mindketto marhara vagy enyhen tud fajni
2023. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 vagyok de az bakterium nem virus mondjuk. de nemtom nagyon fontos neked a virus vagy bakterialis patogenesis?
2023. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
1-2 vagyok, annyi kiegészítés hogy se hasmenés, se hányás nem volt, szóval nálam tényleg valami influenza szerű volt, nem ez a hányós, fosós agyrém amiről most itt gyk-n sokan írnak. Csak volt 2 fura extra tünet a megszokott influenzás repertoáron felül, az egyik hogy nem bírtam enni pár napig, ha mégis ettem akkor brutál hányinger. A másik az ízérzékelés csökkenése.
2023. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Parvo, calici, rota, norwalk vírusok pl.
2023. okt. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez az ízérzékelés csökkenés nálam is megvan, és én sem tudok enni. Már attól is hányingerem van ha rá gondolok valami ételre
2023. okt. 6. 06:12
 8/9 anonim ***** válasza:
az mar gyanu hogyha szag/iz erzekeles elvaltozas van arra a covid jellemzo nem pedig a mezei influ meg hasonlok.
2023. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van két hete már :( mondjuk nálam volt hasmenés is, ami visszajött ismét 1 hét után még 3 napra :( a lányom is ezzel küzd, nem tudunk kilábalni egyszerűen:( A Covid tesztem negatív volt, de sok hányós vírus van mostanában
2023. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!