Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ételmérgezés? (lent)

Ételmérgezés? (lent)

Figyelt kérdés

Ételmérgezésre vagy gyomorrontásra gyanakszom. Reggel már nagyon erős has és gyomor fájással keltem ami nem múlt el még most se. 4x hánytam abból 2x irdatlan mennyiségű gyomorsavat utána már szinte csak vizet. Böfögök mint egy disznó de nagyon büdöset. A gyomrom nyomásra érzékeny, ha fekszem múlik a fájdalom. Délelőtt óta nem hánytam, délután éhesnek éreztem magam így ettem egy keveset, azt nem hánytam ki, de a gyomrom jobban kezdett fájni és a gyomorsavam is fent van megint. Savlekötőt nem merek bevenni.

Volt már gyomorrontásom de az nem ilyen volt mint most, akkor elmúlt 2-3 órával ébredés után a gyomorfájdalom max puffadt voltam. Most ha felállok ülő helyzetből úgy érzem, hogy húzódik a gyomrom. Szerintetek mi lehet?



2019. jan. 27. 21:31
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ha pár napig nem múlik , orvos. Addig is kekszek, ropi,fott krumplis dietat javaslom!

Lehet ez egy rossz gyomorrontás is.

2019. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vírusfertőzés. Pont ezek a tünetei.
2019. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!