Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatosan beteg vagyok,...

Folyamatosan beteg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan beteg vagyok. Október óta egyszerűen nem volt olyan nap, hogy egészséges lettem volna. Sokszor itthon maradtam pár napot, de utána is ugyanolyan beteg voltam.Többször végigcsináltam már vitaminkúrát, semmit nem ért. Voltam orvosnál, kértem, hogy nézzék meg mi az oka. Minden alkalommal közölték, hogy fiatal vagyok, úgy sincs semmi csak biztos a stressz. Csináltak egy teljesen általános vérvételt, ott állítólag nem volt semmi feltünő és akkor ennyivel el is lett intézve. Nyilvánvalóan egy sima vérképből semmi nem fog kiderülni, de nem is akarják, hogy kiderüljön. Már tényleg nem tudom mit tegyek, nem veszíthetem el a munkahelyem a gyakori hiányzások miatt, de ilyen állapotban sem tudom azt mondani, hogy mindig tudok dolgozni menni.

dec. 14. 11:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
Gyenge az immunrendszered. Kezdj el sportolni rendszeresen, hogy kicsit erősödjön. És szedjél multivitaminokat.
dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Volt-e korábban ezzel probléma?

Lelki tényezők közre játszhatnak?

Van-e ismert tartós betegséged?

Milyen az étrended?

Mondjuk milyen magas és hány kg vagy?

dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Kései Sirató ***** válasza:
67%

Pihenj eleget!

Mozogj sokat! Gyalogolj, sportolj, legyél sokat a levegőn!

Fűts rendesen, ne tartózkodj hideg lakásban!

Étkezz rendesen!

Ha lelki problémád van, rendezd, és ha kell járj pszichológushoz!

dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, úgy két éve van ezzel probléma és egyre rosszabb, nyilván vannak problémák az életemben,ahogy másnak is, de ez akkor is túlzás. Jelenleg nincs tartós betegségem, de én inkább ùgy fogalmaznék, hogy csesztek az orvosok kivizsgálni, mert szerintem biztosan van. Mindent eszek. 163 cm, 62 kg körül.
dec. 14. 11:40
 5/37 anonim válasza:
36%
Ne legyél az
dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
Be vagy oltva?
dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Sajnos be.
dec. 14. 12:28
 8/37 anonim válasza:
Na akkor amiatt
dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
És akkor ez örökre így fog maradni? Tönkretették az életemet?
dec. 14. 12:50
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

Semmi köze az oltáshoz. Valamiért gyenge az immunrendszered. Helytelen étkezés, vitaminhiány, rossz bélflóra, kevés rost, genetikai hajlam, nem mehfelelő higiénia, stressz, szorongás de még gyerekkori traumák is okozhatnak ilyet. Nálam pl egy lappangó reflux csinálta ezt. Mióta az kezelve van, azota nem vagyok beteg.

Kerd meg a haziorvost hogy kuldjon tovabb nert szeretned megkeresni az okait. Adjon beutalot szakorvosokhoz...

dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!