Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon miért nem múlik a...

Vajon miért nem múlik a köhögésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkaptam egy masszív influenzát hurutos köhögéssel. Sebaj szedtem a vitaminokat, rengeteg teát ittam és volt még itthon köptető, hát szedtem. A váladék jött is ezerrel. Öt nappal később már sokkal jobban éreztem magam fizikailag és mentálisan. Visszamentem a dokihoz, alaposan meghallgatott, azt mondta nincs semmi letapadás, szépen veszem a levegőt. De a köhögés mégis megmaradt és köptem fel nyákot is. Nem irathattam ki magamat újra betegállományba, így mikor munkából hazaértem inhaláltam, nyákoldó teákat ittam és szedtem a köptetőt. 1 hétig köptem fel a nyákot, majd a felköhögött köpet színtelenné vált. Elhagytam a köptetőt de 24 órával később ha csak apró pontokban is, megint ott voltak a kis sárgás nyákok a köpetemben. Felkelés után, bármennyire is polcolom fel a párnámat, köhögőrohamok jönnek rám, ahogyan nevetés és hajolgatás után is. A köptetőt ittam sokáig, vagy mi a frász lehet? Az orvos egyszer már azt mondta semmi gond, akkor miért nem múlik a köhögésem? Hozzáteszem egyszer sem volt hőemelkedésem sem. Fizikailag erős vagyok, mentálisan koncentrált. De ez a rohadt köhögés. Kérlek segítsetek! Ha tudtok.



dec. 17. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez van / volt nálam is.

10 hét alatt múlt el a köhögés, de még mindig vissza-visszatér pl. szmogos környezetben.

dec. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na és neked mit mondott a doki? Hogyan próbáltad enyhíteni?
dec. 18. 12:41
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Egyél egy-egy kiskanál mézet. Csak ne a bolti vackokra gondolj.
dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!