Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rühesség lekezelése után is...

Rühesség lekezelése után is kell mindennap ágyneműt cserélni és mindennap ruhát kimosni, vagy elég csak átgőzölni, kivasalni?

Figyelt kérdés
Egyszer már visszafertőződtem, utána minden textiles anyagot, amit nem lehet kimosni, azt lefertőtlenítettem és átgőzöltem újra, egy hétre való ruhát kiválasztottam, a többit elzárva tartom. Mindennap felporszívózok, átvasalom a ruhákat, fertőtlenítek. Viszont kezelés után elvileg már nem vagyok fertőző, utána is érdemes mindennap ágyneműt cserélni, vagy elég csak a gőzölés, átvasalás? A téli kabáttal mit lehet kezdeni gőzölésen túl? Nem mosható.

dec. 17. 11:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!