Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért zavarnak ennyire az...

Miért zavarnak ennyire az emberek ?

Figyelt kérdés

Próbálok önreflektációt végezni és megérteni miért bosszantanak ennyire ebben az országban az emberek.


Engem általában kiborít ha valaki buta, tapló, bunkó és lekezelő. És sajnos a magyar emberekre többségében ez a jellemző. Ha valakinek rossz napja van alig várja, hogy le vezethesse a másikon.


És engem az borzaszt el az egészben, hogy akármilyen emberrel próbálsz normális lenni szinte mindegyik bunkó vagy tiszta stressz!


Ami végképp feldühít sokszor az az, amikor rajtam vezetik le a felgyülemlett feszkót és legyen egy ártatlan vásárlás vagy akármi!


Ezért próbálom megérteni mit tudnék tenni, hogy ne érdekeljen egy kicsit se mások baja, problémája!


Illetve ne vegyem magamra a sok bunkó ember megnyilvánulását?



2023. febr. 24. 14:19
 1/3 anonim válasza:
76%
Nem csak ebben az országban ilyenek az emberek, ha ez megnyugtat.
2023. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Igen, sajnos mindenhol ilyenek az embereknek a többsége. Alig vártam, hogy végezzek a gimivel, mert nálunk is ez ment folyamatosan. Próbáld meg őket levegőnek nézni, vagy, ha ők akarnak valamit Tőled, akkor reagálj hasonlóan.
2023. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kereskedelemben, vagy vendéglátásban dolgozol, akkor sajnos sehogy.
2023. aug. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!