Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid fertőzés nálatok hány...

A covid fertőzés nálatok hány napig tartott most?

Figyelt kérdés
En szombaton csinaltam tesztet szornyu fejfajas miatt, az elozo is igy kezdodott, poz is lett a teszt.
dec. 18. 10:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Én 10. napja vagyok beteg, már csak nátha van, de pozitív lett még ma is a tesztem.
dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál!
dec. 18. 15:35
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
4-5 nap, csak rekedtség, meg 1-2 nap hidegrázás.
dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
dec. 19. 12:47
 5/33 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a COVID létezése előtti bármelyik másik szezonális felsőlégúti nyavaja esetén, esetemben 2 hét, de kb csak 3 napig volt igazán rossz.
dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
0,mert nincs olyan,hogy covid.
dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
100%
Csütörtök óta tart.. ugyanúgy köhögök még és náthás vagyok. Pozitív tesztes
dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Lol,mikor fogjátok már fel,hogy az a teszt teljesen értelmetlen?
dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

6.

Ne vergődj itt. Tudjuk, mindenki a semmibe halt bele szórakozásból, csak a gyíkemberek terjesztik, hogy covid.

dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
3 nap mindössze, de mondjuk felkelni is alig tudtam, 40 fokos lázam volt első nap. Olyan volt, mint egy influenza kb, azzal a különbséggel, hogy utána még pár napig egy enyhe náthára emlékeztetett (folyt az orrom, tüsszögtem). 0 darab ratyis szar oltást vettem fel.
dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!