Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez Covid vagy más járvány?

Ez Covid vagy más járvány?

Figyelt kérdés

Két napja hirtelen rosszul lettem. Erős hányinger,hasmenés,rettenetes testfájdalom,főként derék környékén.Láz elvétve.A második nap már,hogy alig tudok felkelni.

Ez valami vírus vagy Covid lehet?



dec. 23. 16:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Oltás
dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%
A Covid divat már lejárt, fogd másra!
dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%

Covid.

[link]

dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%

3.

Rémhír terjesztő vagy!

dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

1,4

Az te vagy. Semmivel sem tudod alátámasztani, amit állítottál. Én igen, csak el kéne olvasnod, ha megy egyáltalán az olvasás.

dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#1 oltatlan vagyok.De eddig egy értelmes válasz sem jött a kérdésre..
dec. 23. 20:15
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet influenza, koronavírus vagy más egyéb vírus is. Akármi is, a teendő ugyanaz, pihenés, vitaminok, lázcsillapítás.
dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
38%

6.

"oltatlan vagyok"


Azt csak hiszed !


[link]


Elméletileg az önterjesztő (más néven önterjesztő vagy autonóm) vakcinákat úgy lehet megtervezni, hogy azok vagy átvihetők (“egyetlen átviteli körre korlátozódnak”), vagy átvihetők (“korlátlan átvitelre alkalmasak”) legyenek.”


A vakcinakutatók elismerik, hogy az átvihető vakcinák “még mindig nem számítanak általánosnak, de a géntechnológia forradalma lehetővé teszi, hogy azzá váljanak”.


Az önterjesztő vakcinák készítői rekombináns vektortechnológiát használnak, hogy a célzott kórokozó genetikai anyagát egy “jóindulatúnak”, “ártalmatlannak” vagy “avirulensnek” tartott vírusvektor “alvázára” építsék. Ez hasonló a Johnson & Johnson és az AstraZeneca COVID vakcináinak előállításához használt vírusvektoros megközelítéshez.

dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
#6. Összekarmolom magam! Kedves kérdező! Pár napja estem át ilyen jellegű betegségen. Nem teszteltem. Pár nap elég nehéz volt, aztán elmúlt. Sokat pihentem, mert mindenem fájt. Gyakori ez mostanság. Ismerőseim is sokan betegek.
dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm!!
dec. 23. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!