Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz az oltástagadókkal,...

Mi lesz az oltástagadókkal, ha jön egy halálosabb pandémia?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy a következő járvány halálozása lehet 30% is. De konteók akkor is lesznek.

2023. okt. 28. 12:11
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
83%
Vissza kell lapozni a történelemkönyvekben a védőoltások előtti időkben lezajlott járványok fejezeteihez. Amit ott találunk, arra lehet számítani.
2023. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
70%

Mi az az oltástgadó?



Járvány- vagy vírustagadóról hallottam már, aki tagadja a járvány létét vagy súlyosságának mértékét, de az oltást nem tagadja senki.

Maximum olyan van, aki nem adatja be magának, saját felelősségére.

2023. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
68%
Majd ha egy olyan járvány lesz amit nem a média fog felhypeolni
2023. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
21%
Majd hullanak, mint pl a pestisben.
2023. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
41%
Akik lepontozták 2.-nak írt válaszomat, kérem vezessék le, hogy mi valótlant írtam. Köszönöm.
2023. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
80%
5-ös, valszeg úgy kell értelmezni, amugy egyet értek veled, de oltástagadó tehát azt is lehetne érteni alatta hogy megtagadja az oltást miszerint ő nem akarja felvenni stb stb. Persze hülyén hangzik de ilyenre is lehet gondolni.
2023. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
25%

Max.azért lesz 30%, mert aki már beadatott addig vagy 20 oltást, tök immunis lesz rá. A szervezete már annyit harcolt a képzelt ellenséggel, hogy a valódi lazán kinyírja és elhullanak🤷🏼‍♀️

De most nem értem. Nem úgy volt, hogy nem jöhet durvább járvány, mert az oltottak hősiesen megvédtek minket és legyőzték a covidot?🤔Nekik köszönhetjük, hogy totál legyengült, vagy most mégse?

2023. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
67%

Úgyse tudnád meg hogy halálosabb. A kovidnal már eljátszották az emberek bizalmát. Nagyon sokan már nem fognak hinni nekik. Teljesen érthető okokból.

Ha meg megint kezdődik valami agymenes, és aki nem akar részt venni a vakcina fasizmusban az megint oltastagado lesz. Itt már elmosodtak az ésszerűség határai

2023. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
46%

Én egy oltástagadót sem ismerek. Mindenki elismeri, hogy létezik oltás. Csak van, aki nem adatta be. Van aki szektás szintű hiteendszere miatt, van, aki meg csak gyanút fogott.

Én egyelőre nem látom a covid oltottak előnyét, kivétel nélkül mindegyik beteg lett, többször is, nem is kicsit.

És a másik szektások meg azt nem értik meg, hogy risk/benefit alapján teljesen más lapra esik egy gyermekbénulás elleni oltás, és egy influenza szintű halálozással járó vírus elleni kisérleti oltás.

2023. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
76%
Honnan jött ez a hasraütés szerű 30%?
2023. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!