Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van arra vizsgálat vagy...

Van arra vizsgálat vagy lehetőség, hogy 2 hét helyett nekem is 2-3 napig tartsanak a felsőlégúti fertőzések?

Figyelt kérdés

Ha már tényleg lebetegszem, tehát nemcsak a torkom fáj, hanem pl folyik az orrom is, akkor kb 2 hét az egész hajcihő.

Ami még feltűnik, hogy az emberek általában gyengeségről panaszkodnak betegen (és oltás után is), nekem ez sosincs, azt se tudom, milyen érzésre gondolnak pontosan.



2023. okt. 25. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizsgálattól nem.

Természetesen mi egy titkos társaság tagjai vagyunk. Nem gondolod, hogy leleplezzük a titkot, hogy vagyunk, 2-3 napig betegek! Mindenki be akar kerülni. Na, már csak az kéne! Szenvedjetek csak szépen 2 hétig.

2023. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amikor kezdődnek a tünetek, kezdj el inni bodzateát, napi 5-6 bögrével. Mézet, citromot lehet beletenni, bár én üresen iszom.

4 nap alatt elmúlasztja a sima mezei náthát, ami amúgy kb 7 napig tart, és nincs utána még a 2 hétig tartó köhögés sem

2023. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teát szoktam inni, sőt, amíg csak teát, hagymát toltam, akkor húzódott csak igazán el.
2023. okt. 25. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
itt a bodzateán van a hangsúly, sima tea tényleg nem használ
2023. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!