Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az mennyire gáz ha 2 oltást...

Feketeruhasember kérdése:

Az mennyire gáz ha 2 oltást vettem fel anno (1x astra+1x pfizer)?

Figyelt kérdés

Ez még mindig jobb mintha 4 oltást vettem volna fel vagy 1 oltás után már teljesen mindegy és lehet belőle később egészségügyi problémám.

Egyébként nem voltam beteg covidtól soha ellenben az oltások után 2 napig mindig rosszul voltam és lázas.


jan. 25. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem gáz. Mindenki el tudja dönteni, hogy mit kockáztat vagy mit nem.

Kolléganőmet az első oltás (amit a háziorvosa javaslatára adatott be, mert nagyon gyenge az immunrendszere) úgy hazavágta, hogy többet nem kísérletezett, és egy alkalmat leszámítva, amikor tényleg szarul volt, könnyen átvészelte az összes covidot.

Egy ismerős már a hatodik oltást adatta be, de nekik volt halott a családban, és az édesanyját is majdnem elveszítette.

Én két oltásnál azt mondtam, hogy elég, az is inkább a szabad mozgás miatt lett beadva, még az elején, mert én vagyok a legmobilisabb a családban, minden rám szakadt.

Covidot nem kaptam el, de hónap elején az influenzát úgy benyaltam, ahogy már nagyon régen nem, szinte egész nap feküdtem.

jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen mindegy, hogy 1,2 vagy 4. Az anyag benned van.

Egyébként én is kettőt vettem fel (sajnos).

jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 QUOVADIS1111 válasza:
33%
Felültél valami ócska tudományellenes téveszmének szerintem. Hepatitis oltást kaptál gyerekként? Attól lett problémád? Algopirint szedsz? Ugye tudod hogy az sem természetes anyag? És azt tudtad, hogy a joghurtban génmanipulált baktériumok vannak? A sok egészségtelen kaja és életmód többet árt az emberi szervezetnek mint egy olyan anyag ami mást nem tesz mint aktiválja a szervezet védekező rendszerét, hogy ha bejut a vírus akkor felismerje és elpusztítja. Biológia... A kérdés ami gáz...
jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 QUOVADIS1111 válasza:
71%
+ még egy: a kabátot vesszük fel nem az oltást... Látszik hogy ment az M1 otthon a karantén alatt
jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet megítélni elég pontosan ezeket a dolgokat és még utólag is nehéz, mert minden szervezet más és más és még időben sem ugyanúgy reagál, azaz marad az, hogy megpróbáljuk megérteni hogy működik az adott oltás és hogy miért lehet jó illetve miért lehet rossz az közben kijött kutatások alapján.

Nem írtad, hogy mikor kaptad az oltást, de ugye sokak panaszkodtak az oltásra és ok, de nem tudjuk összehasonlítani mi lett volna ha nem kapják meg az oltást.

jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én most veszem fel a 14.-et, az baj?
jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Felültél valami ócska tudományellenes téveszmének szerintem. Hepatitis oltást kaptál gyerekként? Attól lett problémád? Algopirint szedsz? Ugye tudod hogy az sem természetes anyag? És azt tudtad, hogy a joghurtban génmanipulált baktériumok vannak? A sok egészségtelen kaja és életmód többet árt az emberi szervezetnek mint egy olyan anyag ami mást nem tesz mint aktiválja a szervezet védekező rendszerét, hogy ha bejut a vírus akkor felismerje és elpusztítja. Biológia... A kérdés ami gáz..."


A laposföld hívős részt azt kihagytad mert az is vagyok ám..



Ui: A covid oltást elutasítók körében nagyon kis % az akinek bármi problémája lenne az említett gyermekkorban adandó kötelező oltásokkal, nem értem miert kell erre terelni amikor nem erről van szó.

jan. 25. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bajod lenne tőlük. Nem vagyok oltásellenes, de nem is pártolom egyáltalán. Egyet se vettem fel. Voltam covidos, sz4r volt tényleg. nem volt ízlelésem kb 2 hónapig se szaglásom. Nem volt jó egyáltalán, de azok akik felvették is ugyan olyan sz4rul voltak mikor elkapták. Ment a duma, hogy persze elkaphatják azok is akik felvették csak nem olyan dúrva lesz blablabla... Én nulla oltással jobban átvészeltem, kb 3-4 napig voltam lázas meg sz4r állapotba. Haverom elkapta tőlem, 2 pfizer után elájult a buszon olyan rosszul lett mikor elkapta. Másik haverom szintén 2 pfizer után 3x volt igazoltan covidos! Lósz4rt se ért az oltás, az biztos. Bajod viszont nem hinném, hogy lehet tőle. Azért szektásak se legyünk, meg laposföld hívők.
jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már mindegy, azok benned vannak. Nekem minden bajom van azóta, teljesen megváltozott a testem viselkedése.
jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudsz mit csinálni, vissza forgatni az időt? Nem. Akkor mi a kérdés? Bűntudatod van, vagy mi? Ne legyen.

Ha viszont megfogadsz egy tanácsot, a lassan esedékes következő pandémiánál ne oltasd be magad! Szar lesz a helyzet, jóval halálosabb lesz, mint a covid volt, meg a WHO globális járványszerződés miatt sem nagyon lesz kibúvó, de próbálj meg kitartani.

jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!