Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatosan beteg vagyok,...

Folyamatosan beteg vagyok, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Minden héten megbetegszek, alig gyógyulok meg egy megfázásból, jön egy torokgyulladás, azután influenza, stb stb

Az összes létező betegség, egymás után, mindig valami új. 1-2 napig vagyok jól, aztán jön valami más

Szedek vitamint, mindent szedek már, de úgy érzem ez megöl lassan

Mit tehetek?


jan. 26. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy vagyok :/
jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Oltás volt? Astrazeneka stb... sokat számít az is. Esetleg egy kis életstílusváltozás, pl, vmi edzőtermi sport, a mozgás nem hiszem hogy árthat.

Én csak gyengének érzem magam, közel az 50-hez, de ez talán normális, szuri nix.

jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Refluxod nincs? Azok el tudják húzni a betegséget. Nekem így derült ki. Torokfájásokból és betegségedből.


Mentalisan jol vagy? Ha nem, attol is legyengulhet az immunrendsze

jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolok, refluxom nincs, oltásom nincs és mentálisan tényleg nem vagyok jól, viszont ebből sajnos nem tudok helyrejönni, pedig régóta igyekszem, tudat alatt jön elő újra és újra a probléma
jan. 26. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mentálisan én sem vagyok jól ,most próbálom az önismeretet elsajátítani, meditalni és remélem segít minden téren..
jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akárhányszor kimegyek a szabadba, most, hogy tél van és hűvös, egyből rosszul érzem magam, milyest bemegyek

Igyekeznék kint tartózkodni, ezzel is akár erősítve az immunrendszert, de még mintha rosszabbat tenne

jan. 27. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!