Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet intolerancia jele a...

Lehet intolerancia jele a penicilinre ha folyton folyik tőle a nyálam?

Figyelt kérdés
Tüdő és torok gyulladásom van ami miatt csináltak baktérium tesztet és pozitív lett. Előtte szedtem paracetamolt és csak az orrom fojt meg sokszor köhögtem fel váladékot. Elkezdtem szedni most már a penicilint 2-3 napja és borzasztó szinten megnövekedett ,hogy mennyit "köpök vagy krákogok fel. Jócskán szabadulnak fel a sárga darabok... Viszont emelett elkezdtem folyton nyáladzani. Mármint konkrétan megállás nélkül olyan mintha "túltermelődne" a nyálam ezzel ingert keltve ,hogy ürítsek. Mint egy köptető. Ez normális része a megtisztulási folyamatnak? Egyébként hányni nem hánytam és kiütésem sem sincsen. Láz van de az eddig is volt.Amint kezd kimenni a lázcsillapító egyből végem van és ugrik is a láz 40 környékére. Hasmenésem sem volt. Étvágytalanság viszont igen és a gyomrom sem az igazi de nem is nagyon bírok enni mert annyira fáj a torkom lehet már ez azért van.

febr. 18. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez csak a fertőzesed miatt van és mert tisztulni akar a szevezeted. A penicillin erzekenyseg sokkal dúrvább. De azért, ha nem múlik kérdezz rá a dokinál.

A gyomrod is tuti azert rossz. Jobbulàst!

febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!