Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most valami hasonló fertőzés?

Van most valami hasonló fertőzés?

Figyelt kérdés

Alacsony láz, ízületi fájdalmak, izomfájdalmak és izomcsomók, csontok is fájnak, extrém étvágytalanság, 3xtrém gyengeség...


Mi lehet ez?


febr. 23. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Most elég sok fertőzés kóvályog a levegőben. Az izomcsomók alatt mit értesz?

Mert a többi akár influenzaszerű tünet is lehet.

febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az máskor is szokott lenni nekem. Befeszül a hátam és borsónyi/golflabdányi izomcsomóim vannak több helyen is. Ez máskor is szokott lenni.

Először frontra gondoltam, meg a ciklussal járó hormonális változásokra. Mert ilyenkor szoktak előjönni.

Aztán kiderúlt hogy azért vagyok jobban kifacsarva mint szoktam, mert lázam is van

Így meg már nem illik a képbe.


Amúgy teljesen influenzaszerű dolgok, csak nincs se torokfájas se semmi mellette.

Szóval passz.

febr. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!