Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez valóban egy pattanás?

Ez valóban egy pattanás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb egy hete valami kijött a végbelem mellett, először csak egy csomót éreztem, utána megnéztem, és olyan volt mint egy tályog.

Elmentem a háziorvosomhoz, aki azt mondta, hogy csak pattanás. Létezne? Abból is gyanakodtam, hogy nem csak a bőrömön kívül van, hanem egy csomó féleséget is érzek a "pattanás" alatt ha odanyúlok. Mintha alatta is egy hólyag lenne.

Mellékelek 2 képet, az egyik az akkor volt mielőtt orvoshoz mentem. (Tegnap)

Bactroban-t írt fel, amivel kenegetem, éjszakára is bekentem.

A másik kép az a mai felállás.

Tényleg tud így kinézni egy pattanás?

1. [link]


2.

[link]


(A képen nincs más, csak maga a pattanás)

Talán annyit vettem észre, hogy nagyobb a "karika" illetve talán picit lejjebb ment a magassága



ápr. 20. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tályog, ez egy furunkulus vagy több szőr egyben nőtt, ha egyedül nem megy szólj a nejednek,anyukádnak hogy segítsen. Nyomd ki, tisztítsd ki, fertőtlenítés, és bele a bactroban..Ha a bőrgyógyászatra visszamész, akkor felvágják és ugyan azt csinálják mint ha most otthon segítenek, csak szenvedsz 1-2 napot még.Kezedbe a döntés.
ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem! Ha ugyanígy folytatom (kenegetem ezzel a kenőccsel) akkor is el fog múlni? Muszáj nekem piszkálnom? (Nem annyira merem)
ápr. 20. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, amikor benne maradt egy tüske és azt lökte ki...
ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as, tudomásom szerint ilyen nem történt.
ápr. 20. 21:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azt furcsálom, hogy nincs láz. Nem lázzal járna a furunkulus?
ápr. 20. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az mar eleg nagy baj, ha laz is van.
ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem furunkulus és nem fog magától elmúlni. Ezt ki kell takarítani.
ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem furunkulus? Akkor mégis mi a bánat lehet, és miért mondott az orvosom pattanást? Eszem megáll komolyan. Énis láttam már pattanást de nem nagyon tudok hinni az orvosomnak. Sebészet?
ápr. 20. 21:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Mit tanácsoltok, várjak még 1-2 napot és kenegessem? Leghamarabb hétfőn tudok elmenni vele komolyabb helyre
ápr. 20. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem magától ki fog fakadni, csak idő kell neki, míg eléri azt a méretet. Vagy visszahúzódik a gyógyszertől.
ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!