Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SÜRGŐS! 3 órája nem tudok...

SÜRGŐS! 3 órája nem tudok elaludni, tüdőgyulladásom van és annyira köhögök, hogy sehogy sem tudok elaludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már bevettem az esti antibiotikumot, egy köhögéscsillapítót kb 2 órája, hörgőtágító gyógyszert, lélegeztem be atrovent inhalációs sprayt, ittam meleg teát kb már egy litert. Még így ülve nem is köhögök annyit de a légzés nehézkes, de ahogy megnyugszom és lefekszem egyből jön a köhögés és az egyre nehezebb légzés :(:(:(

Van valakinek valamit ötlete, akármi??!! :-(


2010. okt. 30. 22:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző, már ne is haragudj meg, de hatalmas nagy balf*sz vagy (bocsánat mindenkitől, hogy ilyen csúnya szót használok, csak sajna más találó szó nem jut eszembe...)! Nem hallottál még arról, hogy nem "egyforma" az összes vitamin, mivel valamelyik vízben, valamelyik pedig zsírban oldódik? Nagyokos... Elmondanám neked, hogy a zsírban oldódó vitaminokat igenis túl lehet adagolni (a vízben oldódóakat valóban nem, ezt elismerem)!!!


A tejes marhaságodra meg nincsenek szavak. Az igaz, hogy nem túl egészséges dolog, ha valaki túl sok tejet iszik, de nem is lesz tőle tüdőgyulladása, meg úgy egyáltalán rövid távú baja.


A kérdésre meg nem válaszoltál. Gondolom nem is akartál, csak szimplán küldetésednek, h terjeszd a marhaságaid. Erről szól az egész.


Bocsánat, hogy offoltam, de gondolom, hogy már nem aktuális a kérdés, mert már rég meggyógyult a kérdező, de egyszerűen nem bírtam így szüzen itt hagyni ezt a kis irományt...:D

2010. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!