Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SÜRGŐS! 3 órája nem tudok...

SÜRGŐS! 3 órája nem tudok elaludni, tüdőgyulladásom van és annyira köhögök, hogy sehogy sem tudok elaludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már bevettem az esti antibiotikumot, egy köhögéscsillapítót kb 2 órája, hörgőtágító gyógyszert, lélegeztem be atrovent inhalációs sprayt, ittam meleg teát kb már egy litert. Még így ülve nem is köhögök annyit de a légzés nehézkes, de ahogy megnyugszom és lefekszem egyből jön a köhögés és az egyre nehezebb légzés :(:(:(

Van valakinek valamit ötlete, akármi??!! :-(


2010. okt. 30. 22:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

hű ez hülyén fog hangzani, én is most voltam beteg br én nemtudom mi bajom volt mert orvoshoz menni nem szoktam, de én is nagyon fulladtam...

Csináld azt, hogy amikor kifújod a levegőt akkor adsz hozzá hangot..így hümmögsz. hát nem a legtökéletesebb, de nekem avlamennyit segített.

Jobbulást:)

2010. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Zsír! Bár én még nem próbáltam, de már sokat hallottam róla.

[link]

2010. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

23:01!

Érdekes amit írtál, mert gyerekként aszthmás voltam és így segítettem magamon.

De ez a búgó hang máskor is segített mikor valami elviselhetetlenül fájt.

2010. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát ma hümmögős módszert most próbálgatom minden hümm végén köhögök egyet :S :) De azért kitartóan próbálkozok még.. Zsír nincsen. :-( Pedig mindig szokott itthon lenni hát persze, hogy pont most nincsen itthon....:S
2010. okt. 30. 23:11
 15/21 anonim ***** válasza:

ma 23:09... én vagyok a hümmögős... ennek nem örülök, akkor lehet el kéne mennem kivizsgáltatni magam, mert mostanában ha beteg vagyok mindig így alszom...

kérdező. az a baj nem tudom pontosan leírni neked hogy kell hümmögni:) valahogy így... eröltetve tüdőből csinálom én. mint amikor a kutya olyan mélyen hörgő hangot ad, tehát nem csak torokból, hanem tüdőből...

2010. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha esetleg még valaki akarna válaszolni akkor még mindig nem tudtam elaludni :-) :S:S
2010. okt. 31. 02:56
 17/21 anonim ***** válasza:
Tejet semmiképpen se igyál, ha most azt irom hogy az is hozzásegitett hogy legyengüljön az immunrendszered, akkor elhiszed? Vegyél be napi 5000 mg Lenkei-féle C-vitamint, és már másnapra sokkal jobban leszel, és még Pár darab A-D vitamint is. A gyógyszerek csak a tüneteidet enyhitik vagy nem, segiteni nem fognak. Akkor indul be a gyógyulás, ha megfelelően támogatod az immunrendszeredet vitaminokkal, és azzal, ha most átmenetileg nem eszel semmit. Ugyanis az evés nagy munkát ró a testedre, elveszi az energiát, ami most a gyógyuláshoz kellene. Inni viszont igyál sokat, de ne cukros löttyöket, hanem tiszta vizet, de azt legalább 3-4 litert naponta. A szervezeted képes saját magát kijavitani, ha adsz neki segitséget. A tejtermékek már régen nem jók, eleve az igazi tehéntej, vagy kecsketej sem az ember tápláléka, az a kis borjunak, és a kiskecskegidának "készült". Az embernek is csak addig van szüksége tejre, amig szoptatós korban van, és akkor is csak és kizárólag a saját anyjának a tejére.Ha nem azt kap, abból később jóvátehetetlen bajok származnak,de erről most nem akarok sokat irni. A lényeg, hogy sok-sok vitamin.....
2010. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sok-sok C vitamin, A-D vitamin, és semmi tej!
2010. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Melyik orvosegyetemet végezted el, nagyokos? Naponta iszom tejet és maximum néhányévente egyszer vagyok náthás. Ha a tej ártalmas lenne, már kihalt volna az emberiség! A D vitaminnal meg csak óvatosan, mert a túladagolása pont annyi kárt okoz, mint ha kevés van belőle. Lenkei mellett olvassál mást is, olyat, akinek nem fűződik komoly anyagi érdeke ahhoz, hogy az orvoslásban nem képzett emberek benyeljék, amit lenyom a torkukon.
2010. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A D-vitamin a rák egyik legjobb ellenszere, de csak akkor ha jó "sokat" szedsz belőle. A sok, az csak akkor sok, ha azt jó régóta, mondjuk generációk óta sulykolják beléd, és az emberek zöme sajnos még mindig ugy tudja hogy a vitaminokat tul lehet adagolni. Nem vagyok nagyokos, csak a családommal együtt immáron 7 éve pótoljuk a táplálékainkból hiányzó vitaminokat, láss csodát, pont a Lenkeit, és azért merem ezt javasolni másoknak is, mert kb. azóta már nem vagyunk betegek. Sőt a férjem visszerei is rendbejöttek, elmult a stressztől kialakult szivproblémája, én 57 évesen még mindig kicsattanóan jó formában vagyok, és sajnos nem ezt érzékelem a környezetemben. Igenis, ha egy ismerősöm lebetegszik, szinte kötelességemnek érzem hogy tájékoztassam a lehetőségekről. Nem tudom hallottad-e a média ezzel már nem szivesen foglalkozik(valyon miért?) hogy Lenkei doktor nyáron pert nyert a nagy ÁNTSZ-szel szemben, ugyanis megállapitották, hogy nemhogy nem mérgezőek a vitaminjai, hanem a Magyarországon forgalmazottak közt a legjobb minőségü többek közt. És hidd el, nem vakon hiszek ebben az egy készitményben, hanem sok évtizedes tapasztalatom van az egészséges táplálkozással kapcsolatosan is, ugyhogy a tejet ha szereted idd nyugodtan, gyorsan érezhető problémáid csak akkor lesznek ha a vércsoportod 0-ás. Ők ugyanis (általában) mert vannak kivételek, nem tolerálják a tejtermékeket, hasmenéssel reagálnak rá. Ez hosszutávon sok baj forrása lehet. Ha más vércsoportod van, akkor később számithatsz esetleg kövesedésre, érproblémákra, hormonális bajokra stb.....Senki nem mondta hogy Te ne igyál tejet, próbálja ki a kérdező ha nem fogyaszt mondjuk egy hónapig tejterméket, változik.-e valami a közérzetében? Ettől még az sem hal meg aki imádja a tejet, igaz? Csak van esélye esetleg kiiktatni ha ez a problémája forrása. Üdv.
2010. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!