Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor AIDS-es vagyok/lehe...

Most akkor AIDS-es vagyok/lehetek?

Figyelt kérdés

Néha ha maszturbálok, akkor egy cso nyálat viszek lentre a kezemből, vagy ha a pasimmal smárolom, akkor néha folyik a nyálunk és egymásét nyeljük le. Meg van hüvelyváladékom, ilywn fehér túros szerű és néha van szaga és mindne nap van. szóó szerint. ez normális? vagy beteg vagyok? mensizik az ember és ha vége van akkor fehér váladék a köv menstruig, aztán újra akkor jön vissza?


de a lényeg. ezek alapján lehetek AIDS-es?

Vérvételből megállapíxtható és akkor szolnak az orvosok hogy az vagyok ??!!


Ám rendes válaszokat kérek. Így is félek, valahogy nem vagyok kiváncsi a letolásokra meg a durváságokra... Köszönöm.


17/L


2010. nov. 19. 17:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%
aidese vagy sztem én is a kutyammal nyalatom magam es en is ettől felek de utana kerdezösködtem most mar tuti éccesek vagyunk nekem tojásfeherjeszerü a folyasom nem turos akkor melyikünke lehet az előrehaladottabb alapotu aids?
2010. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
aids-es nem vagy, de hülye biztosan. Ne nőgyógyászt keress fel, hanem diliorvost.
2010. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!