Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A HPV-virusnak mik a legrossza...

A HPV-virusnak mik a legrosszabb hátrányai? Okozhat meddőséget? Hogyan kezelik az ilyen betegséget?

Figyelt kérdés
Mielőtt ide irtam,rá kerestem a neten,hogy konkrétan miről szól.Én 22leszek,de a barátnőm 18. Azt tudni kell,hogy ő neki az élete,nem áll semmiből.Egyik fiutól ment a másikhoz.Pénz miatt is,szóval ki állt az útra.Ha jól tuodm,kettő vagy 3hónapja elment egy orvoshoz,mert fájt neki ott lent.Ott kiderült hogy HPV-VIRUSA van.Cigizni is cigizik,azt mondta hogy őt nem érdekli,ha meghal meghal.És engem anyira idegesit,hogy ha már meg van a baj,akkor tegyen érte,hogy jobb legyen.De senkire sem hallgat.Állitólag most fogják műteni,a hetekben.Csak azt szeretném tudni,hogy mi ennek a virusnak a hátrányi? Okozhat meddőséget? Meg azt is mondta,gy másik barátnőnk,hogy ennek 3fázisa van,gyengétől az erősig,ami rosszat jelent.Ez méhnyakrákhoz is vezethet? Vagy már bene is van? Az a legrosszabb hogy nem érdekli az egész.Szó szerint.És ugyan ugy szeretkezik,másokkal,az orvos meg eltiltotta tőle.Előre is köszi a válaszokat.
2009. jan. 18. 17:17
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesirásért:S
2009. jan. 18. 17:19
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"Az a legrosszabb hogy nem érdekli az egész.Szó szerint.És ugyan ugy szeretkezik,másokkal,az orvos meg eltiltotta tőle."

Azt írtad, hogy a barátnőd, de mással is szeretkezik melleted?

Nem tudom mennyi igaz ebből, hihetetlen, hogy egy 18 éves csaj így végezze :S ....Ha jártok, szakítsál vele, maradjatok haverok, barátok...Arra biztos szüksége van...De ha fiú lennék biztos nem járnék vele, már csak azért is mert szarik mindenre magasról, a saját egészsége nem érdekli, akkor te vagy egy kapcsolat meg végképp :S

2009. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaj,azt nem irtam oda,hogy én is csajszi vagyok:S elnézést hogy félre érthetően sikerült leirnom.
2009. jan. 18. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:

A tudomány jelenlegi állása szerint a human papilloma vírus (HPV) az egyik fő előidézője a méhnyakráknak. A HPV miatt nem műtenek meg senkit, gyógyszerekkel jól kezelhető. Ha műtik, akkor azt valami másért teszik, mondjuk egy kialakult méhnyakrák miatt. Úgy már okozhat meddőséget, mert a beteg méhet eltávolítják.


[link]

2009. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a másik az,hogy gondoltam azt is,hogy felteszi valaki azt hogy mennyire igaz ez a kérdés.Nagyon is igaz.
2009. jan. 18. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, bocs de úgy vettem ki az írásodból, hogy pasi vagy ő meg a csajod...

Szerintem a betegség után a neten is utánna tudsz nézni, de a csajt "pofozd fel", nem szó szerint, de észhez kell térnie!:S

2009. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

semmi gond,én irtam rosszul. Amikor próbálok vele beszélni mindig veszekedés a vége.Mert én jártatom a számat,ő meg végig vigyorog a szemembe,közbe cigizik,és azt várja mikor hagyom már abba...

akkor gondolhatod mennyire hatja meg.És nem is ő,hanem és idegesitem fel magam.De már nem nagyon érdekel.ezt magának köszönheti.és megis érdemli.annyira nem vagyunk jóba,csak barátnőm,de nem szoktunk talizni,mert nincs értelme.valahol biztos bántja a dolog,csak nem mutatja.én már erre is gondoltam,mert már nem tudok mire.

2009. jan. 18. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsö válaszoló vagyok....

...A szülei ilyenkor hol vannak?Próbálj velük beszélni vagy a rokonsággal, bár nem hiszem, hogy befolyással lennének rá...Sajnos, rossz kimondani, de magának köszönheti és ha nem kér a segítségedből, akkor hagyd!

...Azért is gondoltam az elején, hogy kamu kérdés, mert más az ő helyében máshogy kezelné a dolgokat, ő meg szarik az egészre magasról...Te is tedd azt... :(

2009. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a szülei már nem tudnak mit csinálni.van egy bátyja is aki füvezett,nem tudom csinálja e még.a barátnőm nem hallgat a szüleire sem.mintha nem lenne semmi baja,ugy kezeli ezt a dolgot.jobban foglalkozom én magam ezzel a betegséggel,mint az aki érintett ebben a dologban.már kezdek besokalni,és em foglalkozni vele.Mondta hogy valami injekciót is kap a méhébe,vagy nem is tudom pontosan hova,és megműtik.hát én nagyon remélem hogy egyszer mondhatják neki azt hogy "anya".annál nincs szebb....csak én még embert nem láttam igy nem tőrödni az egészségével.Engem azért is bánt ennyire,mert keresztanyukám méhnyakrákban halt meg.Azt nem tudom mi okozta nála,de nem akarom hogy ilyen sorsa jusson a lány is...
2009. jan. 19. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!