Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen betegségem lehet?

Milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha rossz helyre írtam. Ma voltam orvosnál, lemondtam a panaszaimat (nyakfájás, derékfájás, torokfájás, sok állás után gyengeség) kiírt egy hétre, majd vmi olyasmit mondott h anginám van, megnéztem az interneten, de az egy szívbetegség (ha jól tudom) szóval nem valószínű, hogy az van. Akkor mi lehet? Ahogy nézem az igazolást, tuti "A"-val kezdődik és talán mintha "ina" lenne a vége. Írt fel gyógyszert is: Ospen. Csak kíváncsi vagyok, mi lehet ez.
2011. febr. 21. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az angina pectoris mellkasi fájdalmat jelent. Az angina önmagában a fájdalomra utal. Szóval , ha anginát írt, az helyes is, mert fáj sok mindened.
2011. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kabai Péter válasza:
Ha a nyakad, vállad stb. cak a bal oldalon fáj, lehet anginád, de ezzel nem küldött volna haza. Egyoldali a fájdalom, vagy szimmetrikus?
2011. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahaaaaa, érteem, köszi a választ
2011. febr. 21. 15:33
 4/8 A kérdező kommentje:
A másodikat csak most látom, bocsi. Szimmetrikus a fájdalmam szerencsére.
2011. febr. 21. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek nem angina pectorisa van, akkor az lenne odaírva...
2011. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Ospen filmtabletta nagyhatású antibiotikum, amely számos baktériumfajta növekedését akadályozza meg a sejtfaluk felépítésének gátlásával, és ezért számos betegségben alkalmazható.

Az Ospen filmtabletta enyhe-középsúlyos, penicillin-érzékeny kórokozók által okozott fertőzések kezelésére és megelőzésére javallt.


Benyaltál valami bacilust, ami gyulladást okozott a szervezetedben. Beszeded az antibiotikumot és elmúlik. Jobbulást.

2011. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot, igyekszem meggyógyulni:D
2011. febr. 21. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen a torkogyulladást hívták a szaknyelvben anginának. Biztos idős volt az orvos.
2011. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!