Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem érzem semminek az ízét?

Miért nem érzem semminek az ízét?

Figyelt kérdés
Pár napja náthás vagyok, fújom az orrom, eldugult, köhögök, fájt a torkom, és nem érzem semminek az ízét amit eszek/iszok. Máskor is volt így, de sose nyomoztam miért. Ti tudjátok miért van és mi rá a gyógymód? Nagyon idegesítő, hogy bármit eszek semmit nem érzek, csak mint ha vattát ennék.
2011. ápr. 25. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
miután elmúlik a nátha elmúlik ez is, s újra fogod érezni az ízeket
2011. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért van mert be van dugulva az orrod és nincs erre külön gyógymód várd meg amig elmúlik a nátha addig meg viseld el, ha nem vagy náthás de befogod az orrod kaja közbe akkor se érzel semmit...
2011. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

azért mert az ízeket az orrodon keresztül érzed, akármilyen furcsa is, de szaglás nélkül nincs íz.


Egyszer volt a discoveryn egy 30 év körül férfi, aki elvesztette a szaglás "érzékszervét" egy nátha miatt, és semminek nem érezte az ízét, és ez ahhoz vezette h értelmetlenné vált az élete, és nem is akart így élni.

De 2 év után egy orvos segített neki és visszanyerte a talán egyik "legfontosabb" érzékszervét :)


Persze ezt nem azért meséltem el hogy valószínű erre a sorsra kerülsz :D mert azt eléggé kétlem h annyira komoly nátha lehet, csak az együtt érzésem akartam érzékeltetni :)

Ja és jobbulást!

2011. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!