Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgombára gyors helyi...

Körömgombára gyors helyi kezelés, megfizethető áron?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
Sajnos csak a hosszútávú kezelés hatásos, és a pénztárcakímélő. Míg egyszer le nem nő a köröm, addig hiába minden gyors javulást ígérő, méregdrága készítmény. Én évekig küszködtem krémekkel, ráolvasással, bűbájjal, aztán elmentem bőrdokihoz, és felírt egy átlátszó körölakkot, amit hetente nagy szorgalommal kentem. Másfél év latt teljesen megszűnt a gombásodás, visszavékonyodott, gyönyörűen kifehéredett a körmöm, és most már nem csak kisflexel tudom manikűrözni:-) sok türelem kell hozzá sajnos!
2011. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Xéni111 válasza:
TERBISIL kenőcs. EZenkívül még van valami gyógyszer,sajna, nem jut eszembe, naponta kellett szedni 3 hónapig, s utána elmúlt a körömgomba, ami egyébként elég kitartó kellemetlenség, hosszas kezelést igényel. Próbáld meg a kenőcsöt.
2011. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Körömvirág nekem elmulasztotta,de 1 évig reggel és este is bekentem.Mostmár kinött,azt hittem soha nem fog,de a kitartás használt akörömvirágnál,vagyis itt ugy hívják Melkfett mit Ringelblumen.
2011. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát most 3. napja elkezdtem a helyi kezelésemet :)

Ecetes vízbe áztatom,lereszelem és gombaölő oldattal kenem,sőt bebugyolálom! köszönöm a válaszokat,majd várom az eredményt türelemmel!

2011. máj. 14. 09:22
 15/15 anonim válasza:
Egy deci 20%-os ecet, két fej fokhagyma, pucolva, összezúzva. Ecetet ráönteni, jól záródó üvegben érlelni. Egy hét után már kenhető a körömre. Fürdés után, jól kiázott körmöt fültisztító pálcika segítségével jól bekenni. Brutál szaga van, de nekem bevált.
2011. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!