Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megerősödhet a fiam immunrends...

Megerősödhet a fiam immunrendszere Béres csepptől? 10 éves lesz, és elég sokat betegeskedik

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 10:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez kimaradt.Azt hallottam hogy valakinél szorulást okozott de az lehetett attól is hogy megnőtt az étvágya összeevett mindent csak nem volt benne elég rostos.
2011. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljetek egy orvossal.

Azért ez nem így működik... csak a reklámokban.


Kisfiad meg egyrészt kinövi, másrészt lehet, hogy nagyobb korában is lesznek jobb-rosszabb időszakai.

2011. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Ha már elkezdted a Béres cseppek adagolását ne hagyd abba.

Kárt biztos nem tesz. Van benne C-vitamin is. Úgy tudom azért azt külön szedni kell mellette. De ha javasolhatom, ne tabletta formában, hanem kérjed inkább zacskós kiszerelésben azaz kérj pl. 10 dekát az kb. 1000 Ft és sokáig elég. Hiszen az 100.000 mg. Ha napi 1000mg-ot szed az állapota miatt akkor is 100 napig elég. És ha többet szed az sem káros.


Ökörköri

2011. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Bella 83 - nak: Szorulást a vastartalma miatt okozhat, főleg ha nagyobb adagban és indokolatlanul sokáig szedik, ami azért igen ritka. A C vitaminból megfázás esetén max. 500 mg legyen az adag naponta, felnőttek esetében pedig 1000 mg. Normál esetben a táplálékkal bevitt C vitamin mennyiség bőven elég helyes táplálkozásnál.
2011. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Az én kisfiam 2 hetente szenvedett köhögéstől /nem megfázás!/. Asztmát állapítottak meg, de hiába szedte a gyógyszereket továbbra is fent állt. Most kiderült, hogy tejallergia okozta a tüneteket.

VISZONT: 2 éve 1x volt megfázva, Bronchovaxom immunerősítőt írt fel a doki /azt hitték vírusokra érzékeny és azért köhög/, a Béres semmit sem ért. Nekünk tökéletesen bevált. 3 hónapig havonta 10 nap szedte /1 tasak por, vízben oldva/, majd 1 hónap szünet. Már egy ideje nem szedi, de nem is szedi össze a betegséget, pedig volt, hogy a párommal felváltva trüszköltünk,folyt az orrunk, mint a Niagara. Olyan 1700 körül van a 10 tasakos ára , de csak receptre adják ki.

2011. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szerintem igen, az én fiam 2,5 éves, szeptemberben meg bölcsibe és azt mondta az orvosunk, hogy szedheti. Szerintem inkább a házi orvosától kellene megkérdezni.
2011. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Sziasztok!

Mindhárom gyerekemnek adom a Kolosztrum rágótablettát és azóta elkerülnek bennünket a komolyabb betegségek. Nézzetek utána a neten! Szívből tudom ajánlani mindenkinek!

2011. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
utolsó:hol lehet ezt a Kolosztrumot beszerezni?
2011. máj. 24. 06:52
 20/21 anonim ***** válasza:
[link] Itt tudsz rendelni, de szinte minden gyógynövényboltban kapható. De ha egy biológus szava számít, maradj a Béres cseppnél.
2011. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!